کد خبر: 656188
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۷ ۱۳:۳۴:۰۰
| |

محسن رضایی:

تصمیم برای انتقام ایران از اسرائیل درباره حمله به کنسولگری گرفته شده و حتماً‌ اجرا خواهد شد

محسن رضایی گفت: در خصوص انتقام جنایت حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق نیز گفت: تصمیم برای این انتقام گرفته شده و حتماً‌ اجرا خواهد شد.

تصمیم برای انتقام ایران از اسرائیل درباره حمله به کنسولگری گرفته شده و حتماً‌ اجرا خواهد شد
کد خبر: 656188
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۷ ۱۳:۳۴:۰۰

ایسنا نوشت: محسن رضایی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در حاشیه راهپیمایی روز قدس اقدام تروریستی اخیر در سوریه را نشانه ذلالت صهیونیست‌ها خواند و افزود: آنها قطعا پشیمان خواهند شد.

به گزارش تسنیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص انتقام جنایت حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق گفت: تصمیم برای این انتقام گرفته شده و حتماً‌ اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: امسال ملت ایران یک بار دیگر به دنیا ثابت کرد ابتکاری که ۴۵ سال قبل برای حمایت از ملت فلسین انتخاب کرده یک ابتکار واقعی بوده و جنایات اخیر رژیم صهیونیستی که دور از همه شعارهای حقوق بشر است نیز ثابت مرد  ملت ایران راه درستی را انتخاب کردند و امروز نیز مدال افتخار دیگری بر سینه مردم ایران نصب خواهد شد.

وی درخصوص انتقام جنایت حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق نیز گفت: تصمیم برای این انتقام گرفته شده و حتماً‌ اجرا خواهد شد.

رضایی همچنین در جمع خبرنگاران با اشاره به جنایت‌های گسترده  صهیونیستها در غزه تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در یک باتلاق بزرگ گرفتار شده که برای نجات خود از آن دست به هر جنایتی می‌زند.

رضایی افزود: شکست مفتضحانه ارتش اسرائیل چه در دفاع از خود و چه در آزادسازی اسرایش او را به شدت بحران‌زده کرده و آبرو و حیثیت نظامی‌ آنها از دست رفته است.

وی ادامه داد: هرآنچه رژیم صهیونیستی در طول این سالها با تبلیغات برای خود جمع کرده بود، بر باد رفته و آنها برای برگرداندن حیثت از دست رفته‌شان به هر اقدامی دست می‌زنند تا از باتلاق بیرون بیایند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را تابلویی از استیصال صهیونیست‌ها دانست که تمام خطوط قرمز بین‌المللی را زیر پا گذاشته و تاکید کرد: ملت ایران مطمئن باشد اقدامی پشیمان‌کننده در انتظار رژیم صهیونیستی است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها