کد خبر: 656055
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۵ ۲۰:۴۰:۱۶
| |

اعتراض همشهری به تحلیلگران مجازی «انتقام سخت» : چرا اصرار دارید نقشه دشمن را تکمیل کنید؟

روزنامه همشهری نوشت: چطور درحالی‌که بخش گسترده‌ای از جنگ را اساسا نمی‌دانید، درباره جزئیات انتقام نظامی اظهارنظر می‌کنید و از آن زشت‌تر آنکه با مطالبات و اظهارنظرها بر مبنای مجهولات مختلف چطور بی‌اعتمادی به فرماندهان ایران را در صحنه رسانه ترویج می‌کنید؛ چرا اصرار دارید نقشه دشمن را تکمیل کنید؟

اعتراض همشهری به تحلیلگران مجازی «انتقام سخت» : چرا اصرار دارید نقشه دشمن را تکمیل کنید؟
کد خبر: 656055
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۵ ۲۰:۴۰:۱۶

روزنامه همشهری از تحلیلگران مجازی که از انتقام سخت می‌گویند انتقاد کرده است.

به گزارش همشهری، شواهد نشان می‌دهد به اذعان دوست و دشمن، صحنه به لحاظ راهبردی در چنگ ایران است. ایران تاکنون حضور مستقیم در جنگ نداشته، می‌توان گفت ضربات ایران راهبردی و در جهت محو اسرائیل بوده و ضربات اسرائیل به ایران،  نظامی و در ابعاد عملیاتی بوده است؟

این روزنامه افزوده است: یک نکته هم به برخی «تحلیلگران مجازی»؛ اینکه ایران انتقام می‌گیرد یا نمی‌گیرد، ضربه باید بزند یا نزند، کی بزند، کجا را بزند، چه کند یا نکند، نیاز به توصیف صحنه مبارزه دارد؟ چطور درحالی‌که بخش گسترده‌ای از جنگ را اساسا نمی‌دانید، درباره جزئیات انتقام نظامی اظهارنظر می‌کنید و از آن زشت‌تر آنکه با مطالبات و اظهارنظرها بر مبنای مجهولات مختلف چطور بی‌اعتمادی به فرماندهان ایران را در صحنه رسانه ترویج می‌کنید؛ چرا اصرار دارید نقشه دشمن را تکمیل کنید؟

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها