کد خبر: 655045
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۹ ۱۳:۴۵:۱۵
| |

آیا اگر همه چادر سر کنند دیگر هیچ آسیبی در این مملکت وجود نخواهد داشت؟؛ جامعه از رانت و فساد بیشتر از بی‌حجابی آسیب می‌بیند

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: آیا اگر همه با حجاب شوند و چادر سر کنند دیگر هیچ آسیبی در این مملکت وجود نخواهد داشت، قطعاً که اینگونه نخواهد بود و مشکل اصلی جامعه ما بی حالی، ناکارآمدی، فساداداری و مالی است.

آیا اگر همه چادر سر کنند دیگر هیچ آسیبی در این مملکت وجود نخواهد داشت؟؛ جامعه از رانت و فساد بیشتر از بی‌حجابی آسیب می‌بیند
کد خبر: 655045
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۹ ۱۳:۴۵:۱۵

عبدالرضا پورذهبی، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: باید خود را مورد قضاوت قرار دهیم و تفکر کنیم که چه کارهایی را می‌بایست انجام می‌دادیم و چه کارهایی را نمی‌باید انجام می‌دادیم و آنها را دسته بندی کرده و به سال جدید منتقل کنیم.

به گزارش انتخاب، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با اشاره به اینکه هر دستگاهی دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر دارد، افزود: اگر هر کدام از این دبیران کار خود را خوب انجام دهند بسیاری از مشکلات آن دستگاه رفع و رجوع می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی ادامه داد: بعضاً منکراتی در جامعه وجود دارد که مشهود است، مانند بدحجابی که باید حتماً از آن جلوگیری شود اما یک سری از منکرات را داریم که عموم جامعه را آزار می‌دهد و اذیت می‌کند و الی که در جامعه همه بدحجاب و بی حجاب نیستند.

وی افزود: آیا اگر همه با حجاب شوند و چادر سر کنند دیگر هیچ آسیبی در این مملکت وجود نخواهد داشت، قطعاً که اینگونه نخواهد بود و مشکل اصلی جامعه ما بی حالی، ناکارآمدی، فساداداری و مالی است. البته من نمی‌خواهم منکرات را اولویت بندی کنم و قبل از هر چیز تاکید کردم که باید از بی حجابی جلوگیری شود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، تصریح کرد: وجدان خود را قاضی کنیم و به این فکر کنیم که جامعه از کسی که به هر دلیلی یا از سر جهر و تعمد و یا اینکه جایگاه شرعی حجاب را نمی‌داند اقدام به بی حجابی می‌کند بیشتر آسیب می بیند یا از کسی که رانت خواری، پارتی بازی و فساد اداری می‌کند؟

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی با بیان اینکه دایره معروفات و منکرات گسترده است، خاطرنشان کرد: اگر شخصی از بدو ورود به یک اداره‌ای احترام ببیند حتی اگر جواب نه هم بشنود احساس حقارت نمی‌کند.

وی با تأکید بر اینکه اساس امر به معروف و نهی از منکر احترام به حقوق یکدیگر است، گفت: مردم آزمون انتخابات را با موفقیت پشت سر گذاشتند و سال آینده دولت فعلی باید تلاش و همت خود را برای خدمت بیشتر به مردم دو چندان کند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها