کد خبر: 654685
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۶ ۰۷:۳۶:۲۹
| |

هشدار گروه هفت:

ایران به روسیه موشک بالستیک ارسال کند اقدام هماهنگ خواهیم کرد

گروه هفت طی بیانیه‌ای با تکرار برخی ادعاهای تکذیب‌شده از ایران خواست ارائه موشک‌های بالستیک به روسیه را متوقف کند و هشدار داد که «در صورت ادامه همکاری نظامی تهران با مسکو، گروه هفت آماده اقدام هماهنگ علیه ایران است».

ایران به روسیه موشک بالستیک ارسال کند اقدام هماهنگ خواهیم کرد
کد خبر: 654685
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۶ ۰۷:۳۶:۲۹

گروه هفت طی بیانیه‌ای با تکرار برخی ادعاهای تکذیب‌شده از ایران خواست ارائه موشک‌های بالستیک به روسیه را متوقف کند و هشدار داد که «در صورت ادامه همکاری نظامی تهران با مسکو، گروه هفت آماده اقدام هماهنگ علیه ایران است».

به گزارش ایلنا، در بیانیه‌ آمده است: «چنانچه ایران به انتقال موشک‌های بالستیک یا فناوری‌های مرتبط به روسیه ادامه دهد، گروه هفت آماده پاسخگویی سریع و هماهنگ از جمله اقدام‌های جدید و مهم علیه ایران است».

به گزارش رادیو اروپای آزاد، گروه هفت با اشاره به برخی گزارش‌های ادعایی تکذیب‌شده همچنین اعلام کرد: «به شدت نگران گزارش‌هایی هستیم مبنی براین که ایران در حال بررسی انتقال موشک‌های بالستیک و فناوری مرتبط است. از ایران می‌خواهیم از این اقدام خودداری کند، چرا که این امر باعث تشدید بی‌ثباتی در منطقه شده و نشان دهنده افزایش اساسی حمایت مادی تهران از جنگ روسیه در اوکراین است.»

این ادعاها در حالی مطرح می‌شود که ایران بارها ارائه پهپاد و موشک به روسیه برای استفاده در جنگ اوکراین را تکذیب‌ کرده است. 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها