کد خبر: 654416
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۲ ۱۳:۳۲:۵۴
| |

حملات تند یک عضو شورای شهر به زاکانی؛ گویا ایشان در دنیایی زندگی می‌کنند که متفاوت از دنیای ماست

یک عضو شورای شهر خطاب به زاکانی گفت: بنده هفتاد و سومین تذکر خود را مشخصاً به شهردار تهران اعلام می‌کنم؛ به نظر می‌رسد تذکرات اعضا به آقای زاکانی منتقل نمی‌شود و گویا ایشان در دنیایی زندگی می‌کنند که متفاوت از دنیای ماست.

حملات تند یک عضو شورای شهر به زاکانی؛ گویا ایشان در دنیایی زندگی می‌کنند که متفاوت از دنیای ماست
کد خبر: 654416
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۲ ۱۳:۳۲:۵۴

مهدی اقراریان رئیس کمیته نظارت و حقوقی شورای شهر تهران در دویست و بیست و دومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به سریال ناراحت کننده و تلخ از ابتدای دوره ششم مدیریت شهری، اظهار کرد: ما در این سه سال مکرر تذکر دادیم و به نظر می‌رسد شهرداری در رفع این مشکلات ناتوان است و به نوعی به یک شهرداری رسیدیم که در حل برخی مشکلات ناتوان است.

به گزارش صداوسیما، رئیس کمیته نظارت و حقوقی شورا با اشاره به خرابی پله برقی پل عابر پیاده مجاور بیمارستان بوعلی، یادآور شد: هر دو خط این پله خراب است و شهروندان به سختی از این پله‌ها عبور می‌کنند و چاره‌ای جز تردد از مسیر پل نیست.

وی ادامه داد: بنده هفتاد و سومین تذکر خود را مشخصاً به شهردار تهران اعلام می‌کنم؛ به نظر می‌رسد تذکرات اعضا به آقای زاکانی منتقل نمی‌شود و گویا ایشان در دنیایی زندگی می‌کنند که متفاوت از دنیای ماست.

اقراریان با بیان اینکه شهردار تهران پشت تریبون شورا اعلام کرد که تا پایان سال ۱۴۰۲ دو هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تحویل داده می‌شود و تاکنون کمتر از هزار دستگاه اتوبوس تحویل داده شده است، یادآور شد: بهتر است شهردار تهران پیش از اعلام این موارد با افرادی که شهر را می‌شناسند، مشورت کند.

وی افزود: شهردار تهران همانطور که در شورا طرفداران پر و پا قرص دارد منتقدینی نیز دارد که بنده با افتخار از منتقدین هستم. ما برای تغییرات در شهر تهران نیاز به همکاری جمع مشخصی از اعضای شورا داریم. چنانچه تعداد مشخصی از اعضا نسبت به عملکرد شهردار اعتراض داشته باشند، ابتدا باید به صورت روشن از مسیر رئیس شورا به شهردار تذکر دهند و در صورت عدم رعایت مفاد مورد تذکر، استیضاح مطرح می‌شود. سه سال فرصت دادن به شهردار برای کارآموزی و آشنایی با مسائل شهر کفایت می‌کند و سال ۱۴۰۳ زمانی است که یا باید به وعده‌ها عمل شود و یا باید تصمیم دیگری گرفت.

عضو شورای شهر تهران تأکید کرد: امید می‌رود همکاران در شهرداری در اسرع وقت این پاسخ را دهند که چه اقدامی انجام شده و امیدواریم این اقدام به رفع مشکل منجر شود.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها