کد خبر: 654030
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۲۰:۰۰:۰۰
| |

اعتراض روزنامه اصولگرا از صداوسیما به دلیل تفرقه‌افکنی حمید رسایی در تلویزیون

روزنامه اصولگرای خراسان از دعوت تلویزیون از حمید رسایی انتقاد کرد.

اعتراض روزنامه اصولگرا از صداوسیما به دلیل تفرقه‌افکنی حمید رسایی در تلویزیون
کد خبر: 654030
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۹ ۲۰:۰۰:۰۰

روزنامه اصولگرای خراسان از دعوت تلویزیون از حمید رسایی انتقاد کرد. 

به گزارش خراسان، بخش‌های مهم این مطلب را در ادامه می‌خوانید ؛ 

  • حمید رسایی که به تازگی از حوزه انتخابیه تهران به مجلس دوازدهم راه پیدا کرده است، در اظهاراتی برخی رسانه‌ها را متهم کرد که درباره او انتقادات ناروایی مطرح کرده‌اند. رسایی اگرچه در این گفت و گو ابتدا نام فرد یا رسانه ای را بر زبان نیاورد، اما با پرسش های عجیب و مکرر مجری مبنی بر این که «نام ببرید نام ببرید چرا نام نمی برید»، گفت که خبرگزاری تسنیم و روزنامه جوان این کار را کرده‌اند.
  • مجری این برنامه برخلاف روال مجریان صداوسیما که در بحث‌ها و مناظرات تلویزیونی اشخاص را از نام بردن افراد نهی می‌کردند، این بار با تهییج حمید رسایی بارها از او می خواست که با نام بردن از افراد مشخص کند که این رسانه ها متعلق به چه کسانی هستند و رسایی نیز اظهار کرد: «من می‌گویم باید تغییر ایجاد شود و یک باره برخی رسانه‌ها شروع به فحاشی‌ و حمله می‌کنند، در حالی که این طبیعت انتخابات است. الان مثل روز روشن است که برخی از خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها در این یکی دو روزه انواع و اقسام فحاشی‌ها را نسبت به من انجام داده‌اند. برخی اعضای هیئت مدیره این رسانه‌ها، عضو شورای ائتلاف هستند و نظرشان به سمت آقای قالیباف است.»
  • این گفت وگوی زرد و عجیب رسانه ملی و اصرار بر نام آوردن افراد و طرح اتهامات روی آنتن زنده با موجی از واکنش ها در فضای مجازی همراه شد. برخی از کاربران ن با اشاره به بیانات و توصیه های رهبر انقلاب مبنی بر این که «نمایندگان جدید مراقب باشند کام ملت و فضای سیاسی کشور تلخ نشود» از اظهارات رسایی انتقاد کردند.
  • یزدان پناه رئیس اداره اخبار مجلس در مطلبی نوشت: «تنها چند ساعت پس از هشدارهای صریح رهبر انقلاب به نمایندگان منتخب نسبت به پرهیز از «دعوا راه انداختن»، «کشمکش»، «ستیزه‌گری» و «سخنان اختلاف‌انگیز»، صداوسیما در گفت‌وگوی ویژه خبری از آقای رسایی دعوت کرد و مجری به طرز خارج از عرف، موضوع بحث را به جایی کشاند که رسایی دست به تخریب و تهمت علیه دکتر قالیباف زد. یعنی حتی اجازه ندادند یک‌روز از هشدار آقا بگذرد و بعد خیمه شب بازی کنند.»
  • در همین راستا مجید شاکری کارشناس برجسته حوزه اقتصاد با انتشار بخشی از اظهارات رسایی نوشت: «(این) گفت و گوی ویژه خبری یکی از عجیب ترین و غیرعادی ترین نمونه های چند سال اخیر و صراحتا علیه نکات امروز رهبری بود.» کاربردیگری هم نوشت :« دقیقا روزی که رهبر انقلاب در مورد رعایت حدود شرعی در مجلس و تلخ نکردن کام مردم با دعواهای سیاسی تذکر دادن، صدا و سیمای آقای جبلی از حمید رسایی دعوت کردن تو شبکه خبر و ایشون هم زحمت کشیدن به رقبای خودشون حمله کردند! غفلت زشته، اما غفلت عمدی خیلی زشت تره.»
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها