کد خبر: 653977
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۸ ۱۳:۳۰:۰۰
| |

ادعای جدید وزیر کار؛ ایجاد ۲/۵ میلیون فرصت شغلی در دولت سیزدهم!

وزیر کار از ایجاد ۲/۵ میلیون فرصت شغلی در دولت مردمی سیزدهم خبر داد و گفت: در این دولت نیز چهار میلیون نفر آموزش فنی‌وحرفه‌ای دیده‌اند.

ادعای جدید وزیر کار؛ ایجاد ۲/۵ میلیون فرصت شغلی در دولت سیزدهم!
کد خبر: 653977
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۸ ۱۳:۳۰:۰۰

سیدصولت مرتضوی در جمع مدیران‌ کل اجرایی سراسر کشور و شورای معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: خدمت و گره‌گشایی از کار مردم، مهم‌ترین راه رسیدن انسان به کمال است.

به گزارش ایسنا، وی، فرصت خدمت را اندک و پاداش خدمت را بسیار دانست و افزود: شکرانه مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت به مردم است.

مرتضوی از ایجاد ۲/۵ میلیون فرصت شغلی در دولت مردمی سیزدهم خبر داد و گفت: در این دولت نیز چهار میلیون نفر آموزش فنی‌وحرفه‌ای دیده‌اند.

وزیر کار و رفاه اجتماعی بر توانمندسازی، آموزش و ارتقای شغلی کارکنان تأکید کرد و افزود: به رشد تولید و افزایش بهره‌وری در زیرمجموعه‌های اقتصادی وزارت رفاه در سال ۱۴۰۲ توجه ویژه‌ای شده است.

مرتضوی گفت: بانک‌های توسعه تعاون و رفاه کارگران در دولت سیزدهم از ناترازی به هم‌ترازی رسیدند.

وی از استقبال بیش از ۱۷ میلیون خانوار از طرح ملّی کالابرگ الکترونیکی خبر داد و همچنین براین تکته تاکید کرد که ارتباط مستمر بدنه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه‌های مختلف و در سراسر کشور باید تقویت شود.

مرتضوی این را هم در خاتمه خاطرنشان کرد: نشست ارزیابی عملکرد و برنامه تحولی به‌صورت فصلی در سال ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

براساس گزارش روابط‌عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این نشست معاونین و مدیران مراکز ستادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تشریح اقدامات و برنامه‌های تحولی این وزارتخانه در سال ۱۴۰۲ پرداختند و همچنین مدیران‌کل استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشنهادها و دغدغه‌های خود را در حوزه‌های مختلف بیان کردند.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها