کد خبر: 653589
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۵ ۰۵:۰۰:۰۱
| |

وضعیت خانه و زندگی مصطفی خامنه‌ای؛ فرزند اول رهبر انقلاب

خبرگزاری تسنیم به نقل از شخصیت‌های انقلاب یا برخی اعضای بیت رهبری وضعیت زندگی یکی از فرزندان رهبر انقلاب را روایت کرده است.

وضعیت خانه و زندگی مصطفی خامنه‌ای؛ فرزند اول رهبر انقلاب
کد خبر: 653589
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۵ ۰۵:۰۰:۰۱

خبرگزاری تسنیم به نقل از شخصیت‌های انقلاب یا برخی اعضای بیت رهبری وضعیت زندگی یکی از فرزندان رهبر انقلاب را روایت کرده است. 

به گزارش تسنیم، بخشی از این گزارش را در ادامه می‌خوانید:‌

 

آقا مصطفی‌ آقازاده بزرگ آقا‌ همان سال اول ازدواجشان که طلبه‌ قم بودند ‌ الان هم قم هستند‌ خانه‌ای اجاره کرده بودند و مستأجر بودند - الان هم مستأجرند - ما را یک روز برای ناهار دعوت کردند.

ما رفتیم منزل ایشان. یک سال از ازدواج ایشان نگذشته بود، ماههای اول ازدواج ایشان بود. ما هم یک گلدان معمولی خریدیم و رفتیم که دست خالی نرویم. من واقعاً‌ تعجب کردم که آیا این خانه، خانه‌ یک تازه‌داماد است؟! حالا نه خانه‌ فرزند رهبر انقلاب و مقام اول کشور، حتّی خانه‌ یک تازه‌داماد هم این نیست. یعنی یک خانه‌ تازه‌داماد، بالاخره یک زرق و برقی دارد؛ تا مدتها این زرق و برق خانه‌ تازه‌داماد و خانه‌ تازه عروس، هست.

من توی خانه‌ اینها، واقعاً همان زرق و برق معمولی یک تازه‌داماد و یک تازه عروس را ندیدم.بسیار زندگی معمولی، دوتا فرش ماشینی، آن هم نه سه‌ در چهار‌ چون من دقت داشتم به این چیزها. دور و بر خودم را نگاه می‌کردم. حواسم بود و تا آنجا که می‌توانستم، رصد می‌کردم اوضاع و احوال خانه را‌.

دو تا فرش شش متری انداخته بودند، دور خانه هم موکت بود و دو‌ سه تا پشتی ابری معمولی، نه مبلمانی، نه زرق و برقی! زندگی ساده و خوبی در آقازاده‌های ایشان سراغ داریم.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • ناشناس ارسالی در
    سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

    تو گفتی و ما باور کردیم.کل مملکت در اختیار این خانواده است.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها