کد خبر: 653251
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ ۱۹:۰۰:۰۰
| |

انتخابات تمام شد؛ فشار بر زنان بیشتر می‌شود؟

روزنامه هم میهن نوشت: مردم عادی از این جهت نگران هستند که شاید پس از 11اسفند فشارها شدیدتر شود، چون روز انتخابات تمام شده است.

انتخابات تمام شد؛ فشار بر زنان بیشتر می‌شود؟
کد خبر: 653251
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ ۱۹:۰۰:۰۰

روزنامه هم میهن از نگرانی‌های فردای انتخابات نوشته است.

به گزارش هم میهن، روز موعود فرا رسید و 11اسفند را پشت سر گذاشتیم. از امروز خیلی‌ها دچار دلهره می‌شوند. هرکس از زاویه‌ای؛ و البته مردم عادی از این جهت نگران هستند که شاید پس از 11اسفند فشارها شدیدتر شود، چون روز انتخابات تمام شده است. این شدت در مسئله قیمت‌ها و رشد تورم، در مواجهه با زنان و در سایر حوزه‌ها قابل‌انتظار است.

این روزنامه همچنین نوشته است: این انتخابات نشان داد که این رای‌دهندگان نیز از خواب خوش‌بینی سال۱۳۹۸ و 1400 بیدار شده‌اند و با آرای پراکنده و متشتت و غیرلیستی، ناامیدانه می‌کوشند افرادی معتبر را به مجلس بفرستند که شاید در لیست‌های اصولگرا معرفی نشده‌اند. ولی چه فایده که این کار به نتیجه نمی‌رسد، زیرا برون‌داد نهایی مجلس را نه افراد؛ بلکه احزاب می‌سازند. اگر در سال1398 یک ائتلاف شناسنامه‌دار اصولگرا اکثریت قاطع اندک شرکت‌کنندگان را به دست آورد و طی چهار سال هیچ کاری نتوانست بکند، اکنون چندین گروه بی‌شناسنامه‌ وارد مجلس می‌شوند؛ و هرکدام مثل گوشت قربانی آن را به سوی خود خواهند کشید.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها