کد خبر: 652929
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۸ ۱۳:۱۱:۰۲
| |

رئیس دیوان عالی کشور:

حضور مردم پای صندوق‌های رأی عبادت است؛ مردم با این کار دِین خود به انقلاب و شهدا و امام را ادا خواهند کرد

رئیس دیوان عالی کشور با تاکید بر اینکه حضور آگاهانه پای صندوق‌های رأی عبادت است؛ گفت: مردم با حضور خود پای صندوق‌های رأی دین خود را به انقلاب، شهدا و امام و رهبری ادا خواهند کرد.

حضور مردم پای صندوق‌های رأی عبادت است؛ مردم با این کار دِین خود به انقلاب و شهدا و امام را ادا خواهند کرد
کد خبر: 652929
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۸ ۱۳:۱۱:۰۲

حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری رئیس دیوان عالی کشور در جلسه هیئت عمومی با تبریک نیمه شعبان اظهار کرد: شمیم دلنواز نیمه شعبان روز ولادت با سعادت امید مستضعفان خاتم الاولیا، پس از گذشت دو روز همچنان بر مشام جان می‌نشیند، به پیشگاه آن حضرت عرض ادب و احترام داریم و از پیشگاه حضرت حق ظهور منجی عالم بشریت حضرت حجت بن الحسن (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را مسئلت داریم.

به گزارش ایسنا، رئیس دیوان عالی کشور در ادامه با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور تصریح کرد: دشمنان تاکنون در هر عرصه‌ای که ورود کرده‌اند با شکست مواجه شده‌اند و در حال حاضر نیز تلاش می‌کنند مشارکت مردم در انتخابات را کم رنگ جلوه دهند، اما بدون شک حضور حداکثری و مشارکت بالا در انتخابات، تمامی توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.

 منتظری افزود: دشمن با تمام سرمایه و با تمام توان و از طریق رسانه‌های معاند و فضای مجازی درصدد توطئه‌هایی علیه کشورمان است، لذا وظیفه و تکلیف است که در این میدان جهاد آگاهانه و با بصیرت حضور پیدا کنیم.

وی با اشاره به تاکید رهبری بر برگزاری پرشور انتخابات گفت: بر همه ما فرض است که زمینه حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی را فراهم کنیم و در همین زمینه نیرو‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی با هوشیاری تمام توطئه‌های دشمن را خنثی و امنیت را برقرار کرده‌اند.

 منتظری ادامه داد: نیرو‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی در ایام ۲۲ بهمن ماه و مراسم نیمه شعبان در برقراری امنیت فوق العاده تلاش کردند. برخی عناصر سرسپرده برای مراسم ۲۲ بهمن ماه، نیمه شعبان و انتخابات برنامه‌هایی داشتند و درصدد ایجاد ناامنی و آشوب در کشور بودند که با چشم بیدار و تیزبین عزیزان ما در نهاد‌های امنیتی و اطلاعاتی، الحمدالله این توطئه‌ها خنثی شد.

رئیس دیوان عالی کشور در پایان با تاکید بر اینکه حضور پای صندوق‌های رأی عبادت است؛ خاطرنشان کرد: مردم با حضور خود پای صندوق‌های رأی دین خود را به انقلاب، شهدا و امام و رهبری ادا خواهند کرد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • ناشناس ارسالی در
    سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲

    دینی نداریم.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها