کد خبر: 652468
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۳ ۲۰:۱۶:۴۳
| |

روزنامه دولت: چرا تهمت می‌زنید که رئیسی دنبال مشارکت انتخاباتی کمرنگ است؟

روزنامه ایران نوشت: تهمت «سکوت انتخاباتی» نسبت به دولت و رئیس جمهور، از ترفندهایی است که فقط در خورجین مخالفان واقعیت پیدا می‌شود؛ کسانی که تلاش می‌کنند موهومات خود را به عنوان تحلیل سیاسی جا بزنند و از این طریق، جلب نظر کنند.

روزنامه دولت: چرا تهمت می‌زنید که رئیسی دنبال مشارکت انتخاباتی کمرنگ است؟
کد خبر: 652468
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۳ ۲۰:۱۶:۴۳

روزنامه دولتی ایران از منتقدان دولت شاکی شد!

به گزارش ایران، تهمت «سکوت انتخاباتی» نسبت به دولت و رئیس جمهور، از ترفندهایی است که فقط در خورجین مخالفان واقعیت پیدا می‌شود؛ کسانی که تلاش می‌کنند موهومات خود را به عنوان تحلیل سیاسی جا بزنند و از این طریق، جلب نظر کنند. آنچه برخی جریان‌های منتقد دولت تحت عنوان تحلیل از رفتار انتخاباتی دولت ارائه می‌کنند، نه تنها هیچ نشانه‌ای از صداقت ندارد، بلکه همه شواهد عینی و واقعیت‌های عملی، درست خلاف آن را نشان می‌دهند. این واقعیت و شواهد نشان می‌دهند که دولت و رئیس دولت نه تنها نسبت به انتخابات و مقوله مشارکت فراگیر سکوت نکرده‌اند، بلکه به عنوان اولین و مهم‌ترین رکن سیاسی کشور، همه توان اجرایی و ظرفیت سیاستی خود را نیز به میدان انتخابات آورده‌اند تا نقش قانونی خود را به عنوان مجری این آزمون بزرگ، ایفا کنند.

این روزنامه افزوده است: البته به نظر می‌رسد منظور عده‌ای این باشد که دولت خود یک طرف رقابت انتخاباتی باشد و در این رویداد ملی مانند یک حزب سیاسی در رقابت با جریان‌های سیاسی عمل کند. برای این عده قابل درک نیست که دولتی، به جای حضور غیرقانونی در انتخابات به عنوان یک طرف رقابت، صرفاً به عنوان بسترساز، مشوق و مجری انتخاباتی سالم، رقابتی، قانونی و پرشور حضور داشته باشد و به نقش قانونی خود عمل کند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها