کد خبر: 652382
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۲ ۱۳:۲۳:۳۸
| |

ائتلاف شانا و جبهه پایداری شدنی است؟

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: از سوی ائتلاف نیروهای انقلاب با جبهه پایداری در حال مذاکره هستیم.

ائتلاف شانا و جبهه پایداری شدنی است؟
کد خبر: 652382
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۲ ۱۳:۲۳:۳۸

غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب صبح امروز در حاشیه گردهمایی و دعوت منتخبین شوراهای اسلامی استان تهران، درباره احتمال ائتلاف با جبهه پایداری گفت: از سوی ائتلاف نیروهای انقلاب با جبهه پایداری در حال مذاکره هستیم و امیدواریم این مذاکرات هرچه سریعتر نهایی شود و بتوانیم یک فهرست نهایی مانند نوبت گذشته ارائه کنیم.

به گزارش تسنیم، وی افزود: ائتلاف نیروهای انقلاب با جبهه پایداری بر اساس گفت‌وگو پیش می‌رود و در حال حاضر به نتیجه ائتلاف خوشبین هستیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با دعوت از مردم برای مشارکت در انتخابات گفت: مردم با آمدن پای صندوق‌های رأی می‌توانند با انتخاب نیروهای انقلابی برای تشکیل مجلس انقلابی که ایران سربلند نیز نتیجه آن باشد، گام بردارند.

حداد عادل در پایان خاطرنشان کرد: اسلامشهر و ری در قانون جزو حوزه انتخابیه تهران هستند لذا در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب فرصتی ایجاد شد تا این دو شهرستان نمایندگان مستقل و اهل همان شهرستان داشته باشند و بر این اساس مردم ری و اسلامشهر در دوره پیشین مجلس شورای اسلامی و انتخابات فعلی می‌توانند به کاندیداهای متعلق به شهر خود رأی دهند.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها