کد خبر: 652315
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۲ ۲۱:۴۰:۵۵
| |

نامگذاری جدید برای دولت رئیسی؛ «ما از انتشار جوابیه خسته نمی‌شویم، برای خودتان زیبنده نیست»

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: رسانه‌ها از انتشار جوابیه‌ها خسته نمی‌شوند ولی برای دولت زیبنده نیست که به «دولت جوابیه» ملقب شود، عنوانی که اکنون اصحاب رسانه آن را دستمایه طنز در محافل خود کرده‌اند.

نامگذاری جدید برای دولت رئیسی؛ «ما از انتشار جوابیه خسته نمی‌شویم، برای خودتان زیبنده نیست»
کد خبر: 652315
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۲ ۲۱:۴۰:۵۵

روزنامه جمهوری اسلامی دولت رئیسی را «دولت جوابیه» نامگذاری کرده است.

به گزارش جمهوری اسلامی، فارغ از اینکه تمایلات مسئولین کنونی حکمرانی در کشور ما در زمینه آزادی بیان و قلم چیست، آنچه مایه تأسف است اینست که بعضی از افرادی که عهده‌دار امور مربوط به رسانه‌ها و اطلاع‌رسانی هستند، به تهدید معتقدند، عده‌ای به تحدید متوسل می‌شوند و بعضی دیگر اعتیاد عجیبی به جوابیه دادن دارند. این دسته سوم که گویا بر سایرین غلبه کرده است، کار را به جائی رسانده که دستور می‌دهد وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های دولتی حتی به نقدهای نمایندگان مجلس، مرکز پژوهش‌ها، مسئولان دولتی در دستگاه‌های مختلفی مثل مرکز آمار جواب بدهند و همه چیز را انکار کنند.

این روزنامه افزوده است: رسانه‌ها از انتشار جوابیه‌ها خسته نمی‌شوند ولی برای دولت زیبنده نیست که به «دولت جوابیه» ملقب شود، عنوانی که اکنون اصحاب رسانه آن را دستمایه طنز در محافل خود کرده‌اند. توصیه ما به دولت اینست که در بخش اطلاع‌رسانی به جای تقابل، به تعامل روی آورد البته اگر با جایگاه و اهمیت افکار عمومی آشنائی دارد و طالب صلاح خود است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها