کد خبر: 648746
|
۱۴۰۲/۱۰/۲۸ ۱۰:۰۰:۴۳
| |

معین الدین سعیدی، نماینده چابهار در مجلس:

هیچ تروریستی علیه پاکستان در ایران وجود ندارد؛ بیمارستان‌های منطقه در آماده‌باش هستند

نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخلاف آنچه که بیانیه وزارت خارجه پاکستان اعلام می‌کند هیچ گروه تروریستی علیه این کشور در خاک ایران وجود ندارد و فعلاً انفجارها در دست بررسی است و جزئیاتش مشخص نیست.

هیچ تروریستی علیه پاکستان در ایران وجود ندارد؛ بیمارستان‌های منطقه در آماده‌باش هستند
کد خبر: 648746
|
۱۴۰۲/۱۰/۲۸ ۱۰:۰۰:۴۳

معین الدین سعیدی، نماینده چابهار در مجلس درباره انفجارهای بامداد امروز در سراوان که گفته می‌شود ارتش پاکستان مقر تروریست‌های این کشور را در این منطقه مورد هدف قرار داده است، گفت: حوالی ساعت ۴ بامداد ارتش پاکستان در حوزه مرزی سراوان عملیات انجام داد، متاسفانه تعدادی زن و کودک کشته شدند و طبق اخباری که به من رسیده است گفته شده این افراد تبعه غیرایرانی هستند.

به گزارش ایلنا، نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخلاف آنچه که بیانیه وزارت خارجه پاکستان اعلام می‌کند هیچ گروه تروریستی علیه این کشور در خاک ایران وجود ندارد و فعلاً انفجارها در دست بررسی است و جزئیاتش مشخص نیست.

وی خاطرنشان کرد: من از مسئولین دو کشور می‌خواهم اجازه دهند این اتفاقات از مسیر صحیح و کارشناسی خود بررسی شود.

سعیدی درباره این‌که گفته می‌شود تعدادی از مردم سراوان مجروح شده‌اند، عنوان کرد: تا جایی که من در جریان هستم، تمام بیمارستان‌های منطقه در حالت آماده‌باش قرار دارند اما آمار دقیقی از کشته‌ها و مجروحین این اتفاق ندارم.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها