کد خبر: 647909
|
۱۴۰۲/۱۰/۲۱ ۱۰:۰۰:۰۲
| |

توصیه یک فرمانده سپاه به بسیجیان: مانند بچه‌های حماس و جهاد اسلامی که زیر آوار زندگی می‌کنند شما هم مقاومت کنید

معاون فرهنگی سپاه تاکید کرد: بسیجیان باید همانند بچه‌های حماس و جهاد اسلامی که امروز زیر آوار زندگی می‌کنند مبارزه داشته باشند و در برابر جنگ روانی دشمن مقاومت کنند.

توصیه یک فرمانده سپاه به بسیجیان: مانند بچه‌های حماس و جهاد اسلامی که زیر آوار زندگی می‌کنند شما هم مقاومت کنید
کد خبر: 647909
|
۱۴۰۲/۱۰/۲۱ ۱۰:۰۰:۰۲

مجید بذرافکن، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه گفت: عزم بسیج در انتخابات یک عزم تمام کننده است و تلاش برای افزایش مشارکت مردم در حقیقت ایستادگی در جبهه مقاومت و مبارزه با دشمنان است.

به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: مدل مقاومت در پیروزی انقلاب اسلامی به جهان ارائه شد و در انتخابات باید مشارکت را نشان و الگو برای سایرین قرار دهیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیجیان را یاوران و مجاهدان مقام معظم رهبری دانست و افزود: جنایت رژیم صهیونیستی آن‌ها را رسوا کرد و رای دادن هر یک از مردم ایران اسلامی در انتخابات پیش‌رو در حقیقت یک ضربه به رژیم کودک‌کش و دسیسه‌های این رژیم و حمایت‌گرانش است.

بذرافکن خاطر نشان کرد: زیرساخت‌های فضای مجازی در اختیار دشمنان است از طرفی مردم رغبت چندانی به تماشای تلویزیون ندارند، اما خیابان‌ها محیطی است که بسیجیان برای تبلیغ و بازگو کردن حقایق می‌توانند از آن استفاده کنند و از این فرصت نباید غافل شد.

وی تاکید کرد: بسیجیان باید همانند بچه‌های حماس و جهاد اسلامی که امروز زیر آوار زندگی می‌کنند مبارزه داشته باشند و در برابر جنگ روانی دشمن مقاومت کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: یک ایران به قلب کشور یعنی اراک نگاه ویژه دارند و این استان به عنوان زادگاه رهبر کبیر انقلاب و باتوجه به اینکه در محور ارتباطی بین استان‌ها قرار دارد می‌تواند مبلغ موثری باشد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • ناشناس ارسالی در
  پنجشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۲

  دشمن ما الان گرانی و تورم وفاصله طبقاتی است اگر این ها حل شود هم اعتقاد ها پررنگ تر می شود هم آمادگی مقابل دشمنان خارجی بیشتر برای ما مفسدان ومسئولین بی لیاقت بیشتر ضرر دارند چون هم باورهای مذهبی را از بین می برند و هم عزم مقابله با دشمنان خارجی

 • هادی حقیقت ارسالی در
  پنجشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۲

  انفجار بمب بعدی اراک...

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها