کد خبر: 647432
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۷ ۱۱:۵۲:۳۷
| |

افشاگری نماینده کرمان از حجم گسترده حضور اتباع خارجی در این استان

نماینده کرمان و راور در مجلس طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور تأکید کرد بارها و بارها از دولت گذشته و از مسئولین دولت سیزدهم خواسته‌ام در خصوص ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز اقدامات عاجل و مدبرانه اتخاذ نمایند.

افشاگری نماینده کرمان از حجم گسترده حضور اتباع خارجی در این استان
کد خبر: 647432
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۷ ۱۱:۵۲:۳۷

محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان و راور در مجلس طی نامه‌ای به رئیس جمهور تأکید کرد بارها و بارها از دولت گذشته و از مسئولین دولت سیزدهم خواسته‌ام در خصوص ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز اقدامات عاجل و مدبرانه اتخاذ نمایند. مزید استحضار این روزها حضور گسترده اتباع بیگانه غیرمجاز تبدیل به بزرگترین چالش امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در استان کرمان شده است لذا مجددا مجدانه تقاضای پیگیری این موضوع را دارم.

به گزارش ایلنا، متن نامه محمدمهدی زاهدی به شرح ذیل است:

محضر آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و رئیس شورای عالی امنیت ملی

با سلام و احترام

مردم شریف و نجیب استان کرمان این روزها داغدار حادثه‌ای هستند که قلب شان را جریحه دار و دیدگان‌شان را اشک بار کرده است.کوردلانِ بدسرشت، در سالروز شهادت پاره تن ملت ، سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، چنان بزدلانه بر زن و مرد، پیر و جوان و کودک و خردسال تاختند که فریاد مظلومیت‌شان، جهان را پر کرد؛ اینک ما مانده ایم و وظیفه‌ و تعهدی سنگین برای پیگیری ابعاد این حادثه‌ی دلخراش.

قبل از بیان هر موضوعی بر خود لازم می‌دانم به عنوان نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از حضور جنابعالی و دکتر مخبر معاون اول محترم و جمعی از اعضای محترم هیات وزیران از جمله وزاری محترم بهداشت و کشور به کرمان و پیگیری درمان مجروحان حادثه و تسلی خاطر خانواده های داغدار و مردم غم‌دیده کرمان و همچنین از نیروهای امنیتی که با عملیات اطلاعاتی برخی از عوامل این حادثه را شناسایی و دستگیر نمودند، سپاسگزاری نمایم.  

ریاست محترم جمهور؛ مردم کرمان علاوه بر انتظار انتقام سختِ خون‌های به ناحق ریخته شده عزیزان و پاره‌های‌تن‌شان، خواستار رسیدگی به ابعاد حادثه و چرایی آن هستند و از جنابعالی به عنوان بالاترین مقام اجرایی کشور تقاضا دارند شخصا موضوع را پیگیری و دستور فرمایید عاملان و مسببین این حادثه در کمترین زمان ممکن شناسایی و به مراجع ذیصلاح معرفی شوند. 

جناب آقای دکتر رئیسی؛ تصدیق می فرمایید که بارها و بارها از دولت گذشته و از مسئولین دولت سیزدهم خواسته‌ام در خصوص ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز اقدامات عاجل و مدبرانه اتخاذ نمایند. مزید استحضار این روزها حضور گسترده اتباع بیگانه غیرمجاز تبدیل به بزرگترین چالش امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در استان کرمان شده است لذا مجددا مجدانه تقاضای پیگیری این موضوع را دارم.

همچنین انتظار است نسبت به تخصیص اعتبارات مناسب برای کنترل شدید مرزها و مجهز نمودن نیروهای نظامی و انتظامی به آخرین تجهیزات و فناوری‌ها برای پایش مرزها و جاده‌ها و مسیرهای تردد اشرار و قاچاقچیان اقدامات لازم صورت پذیرد؛ یقینا مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص آماده هر نوع همکاری می باشد.

با آرزوی توفیقات الهی

محمد مهدی زاهدی

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها