کد خبر: 647087
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ ۱۲:۳۰:۲۲
| |

واکنش نوبخت به حادثه تروریستی کرمان: اقدامات موثر برای جلوگیری از تکرار آن انجام شود

محمدباقر نوبخت نوشت: انتظار می‌رود، کلیه ابعاد اطلاعاتی و امنیتی این اقدام دلخراش و ناجوانمردانه که تمرکز اصلی اش تقلیل مؤلفه‌های «امنیت ملی» و ایجاد «ناامنی» در کشور است، با سرعت و دقت و به صورت ویژه از سوی نهادهای ذیربط شناسایی و اقدامات مؤثر برای جلوگیری از تکرار آن انجام گیرد.

واکنش نوبخت به حادثه تروریستی کرمان: اقدامات موثر برای جلوگیری از تکرار آن انجام شود
کد خبر: 647087
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۴ ۱۲:۳۰:۲۲

محمدباقر نوبخت، دبیرکل حزب اعتدال و توسعه در پی حادثه تروریستی کرمان با انتشار پیامی آن را محکوم کرد.

به گزارش خبرآنلاین، محمد باقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه در پی حادثه تروریستی کرمان پیامی صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله تعالی:

" إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ"

بی تردید ما از مجرمان انتقام می‌گیریم. سوره مبارکه سجده آیه ۲۲

با تأسف و اندوه بسیار، جدیدترین اقدام وحشیانه تروریستی در حاشیه چهارمین سالگرد شهادت سردار عزیز اسلام، حاج قاسم سلیمانی، آن نماد مبارزه با تروریسم رخ داد که منجر به شهادت و جراحت تعداد کثیری از هم وطنان بی گناهمان گردید.

این اقدام غیر انسانی و نفرت انگیز، قطعًا از سوی کسانی صورت گرفت که برای بقای خود راهی جز کشتار بی رحمانه دیگران نمی‌بینند.

آن سان که نسل کشی فلسطینیان از سوی رژیم غاصب صهیونیستی در برهه فعلی بارزترین مصداق عینی از رویکرد مشابه است.

در چنین شرایطی انتظار می‌رود، کلیه ابعاد اطلاعاتی و امنیتی این اقدام دلخراش و ناجوانمردانه که تمرکز اصلی اش تقلیل مؤلفه‌های «امنیت ملی» و ایجاد «نا امنی» در کشور است، با سرعت و دقت و به صورت ویژه از سوی نهادهای ذیربط شناسایی و اقدامات مؤثر برای جلوگیری از تکرار آن انجام گیرد.

اینجانب با تأسف و تالم بسیار، ضمن محکوم نمودن این حادثه دهشتناک و همدردی با خانواده‌های شهدا و مجروحین، عمیقاً باور دارم که ایران عزیز تر از جانمان همواره در فراز و فرودهای تاریخ پیروز و سربلند خواهد ماند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها