کد خبر: 646634
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۱ ۱۰:۵۰:۰۰
| |

روایت روزنامه دولت از فعالیت‌های انتخاباتی علی لاریجانی

روزنامه ایران نوشت: اظهارات باهنر، نشان از آن دارد که علی لاریجانی به عنوان چهره‌ای نزدیک به جریان موسوم به اعتدال که سابقه ریاست بر سه دوره مجلس شورای اسلامی را در کارنامه خود دارد، فعالیت‌های انتخاباتی برای انتخابات پیش روی مجلس را آغاز کرده است.

روایت روزنامه دولت از فعالیت‌های انتخاباتی علی لاریجانی
کد خبر: 646634
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۱ ۱۰:۵۰:۰۰

روزنامه ایران از فعالیت علی لاریجانی برای انتخابات مجلس خبر داده است.

به گزارش ایران، محمدرضا باهنر، فعال سیاسی و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی اعلام کرده حدود 300-200 نفر از نمایندگان دوره‌های قبل به پیشنهاد علی لاریجانی برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند. باهنر در گفت‌و‌گو با ایلنا گفته است: تا آنجا که من از آقای لاریجانی خبر دارم، ایشان روی نمایندگان ادوار کار کردند که کاندیدا شوند. این اظهارات باهنر، نشان از آن دارد که علی لاریجانی به عنوان چهره‌ای نزدیک به جریان موسوم به اعتدال که سابقه ریاست بر سه دوره مجلس شورای اسلامی را در کارنامه خود دارد، فعالیت‌های انتخاباتی برای انتخابات پیش روی مجلس را آغاز کرده است.

روزنامه ایران نوشت: گرچه لاریجانی پیش از این با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس حضور نخواهد داشت، اما با توجه به اظهارات باهنر، به نظر می‌رسد او نقش فعالی در حمایت از برخی نمایندگان ادواری که با توصیه‌اش در حال آماده شدن برای رقابت‌های انتخاباتی هستند، ایفا خواهد کرد. گویا عدم حضور لاریجانی در کسوت نامزد ورود به بهارستان، فرصت مناسبی بوده تا این چهره سیاسی به بسیج نیروهای نزدیک به خود بپردازد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • ناشناس ارسالی در
    دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲

    این که روزنامه ایران از قول باهنر بنویسد که لاریجانی در حال ورود به انتخابات است گدایی کردن حضور است ،اولین بار است اوضاع این قدر بی ریخت شده که برای طیف مخالف ستاد می زنید

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها