کد خبر: 646376
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۰۸:۵۷:۵۸
| |

انتقاد معاون پارلمانی رئیسی؛ نمایندگان پیشنهادات خودشان را کمتر کنند، لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ به موقع بررسی می‌شود

معاون پارلماین رئیس جمهور درباره بررسی لایحه بودجه 1403 گفت: اگر نمایندگان پیشنهادات عادی را کنار بگذارند (چراکه ممکن است پیشنهادات مهمی هم مطرح باشد و چند پیشنهاد را مطرح کنند) و همین‌طور اگر کمیسیون‌ها هم پیشنهادات کمتری داشته باشد، سریع بخش اول تمام می‌شود.

انتقاد معاون پارلمانی رئیسی؛ نمایندگان پیشنهادات خودشان را کمتر کنند، لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ به موقع بررسی می‌شود
کد خبر: 646376
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۰۸:۵۷:۵۸

سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیسی درباره این‌که آیا دولت خواهان رسیدگی به لایحه بودجه ۱۴۰۳ در سال جاری است زیرا نمایندگان عنوان می‌کنند بررسی بودجه زمان آنان را برای تبلیغات در حوزه‌های انتخابیه خواهد گرفت و بحث بودجه چند دوازدهم را مطرح می‌کنند، گفت: بله؛ نمایندگان به کار کارشناسی که در دولت شده است اعتماد کنند.

به گزارش ایلنا، بخش هایی از گفت  وگوی حسینی را در ادامه می خوانید:

 

  • یکبار کلیات رد شده است، دو مرتبه اصلاح شد و الان هم با رأی بالای نمایندگان تصویب شده است، نمایندگان پیشنهاداتی در دوره‌های قبل داشتند به گونه‌ای که چندهزار پیشنهاد مطرح می‌شد که متاسفانه معمولاً این پیشنهادات هم از سوی خود دستگاه‌های اجرایی داده می‌شود، اگر نمایندگان پیشنهادات عادی را کنار بگذارند (چراکه ممکن است پیشنهادات مهمی هم مطرح باشد و چند پیشنهاد را مطرح کنند) و همین‌طور اگر کمیسیون‌ها هم پیشنهادات کمتری داشته باشد، سریع بخش اول تمام می‌شود.
  • هنگامی که بخش اول بودجه به پایان برسد فرصت هست که کار بخش دوم که جداول، اعداد و ارقام و جزئیات پروژه‌ها و هزینه‌ها محسوب می‌شود هم به موقع انجام شود. 
  • خود آقای قالیباف تاکید کرده ما نمی‌خواهیم بودجه دو دوازدهم شود، این طرف سال نهایی شود. اگر یک مقدار به پیشنهادات کمتر توجه کنند حتماً به موقع می‌تواند به پایان برسد.
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها