کد خبر: 642134
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۴ ۱۰:۴۲:۰۰
| |

پیام جدید سرلشکر باقری + جزئیات

رئیس ستادکل نیروهای مسلح ایران در پیامی فرا رسیدن چهل و چهارمین سالروز تأسیس بسیج مستضعفین را تبریک گفت.

پیام جدید سرلشکر باقری + جزئیات
کد خبر: 642134
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۴ ۱۰:۴۲:۰۰

رئیس ستادکل نیروهای مسلح ایران در پیامی فرا رسیدن چهل و چهارمین سالروز تأسیس بسیج مستضعفین را تبریک گفت.

متن پیام رئیس ستادکل نیروهای مسلح ایران به‌شرح زیر است:

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم

پنجم آذر ماه هر سال یادآور «تشکیل بسیج مستضعفین» به‌فرمان معمار کبیر انقلاب و بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) است و از جلوه‌های انکارناپذیر الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی و نقطه عطف درخشانی در تاریخ میهن اسلامی به‌شمار می‌رود.

سرلشکر باقری: محور مقاومت ساکت نخواهند نشست /دریادار سیاری: ایران بازیگر اصلی اتفاقات در غرب آسیاست

امروز با گذشت ۴۴ سال از غرس نهال بسیج، درخت سترگ و تنومندی را شاهد هستیم که سایه‌سار وجودش فراتر از میدان‌های سازندگی رفع محرومیت‌ها و کم‌برخورداری‌ها و مواجهه موفق با حوادث غیرمترقبه و مشکلات و معضلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، با نفوذ تفکر و فلسفه خود خارج از جغرافیای ایران عزیز، مأمن و قرارگاه گره‌گشای ملت‌های مسلمان منطقه به‌ویژه ملت مظلوم و مقاوم فلسطین شده است.

بسیج تبلور جوهره حرکت جوانان انقلاب و شیفتگان اعتلای وطن برای پاسخ به نیازهای انقلاب، نظام و میهن اسلامی با تفکر جهادی و انقلابی است.

بسیج در حافظه تاریخی این سرزمین برای ملت شریف و نجیب ایران منشأ خیر و برکت و خدمات ارزنده است و برای همیشه در تاریخ میهن اسلامی ماندگار و پیشران بروز و ظهور بالندگی نسل‌های جوان مسئولیت‌پذیر جامعه در پاسخ به الزامات و مقتضیات ایران قوی و شایسته خواهد بود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد، نام، خاطره و آرمان‌های بلند شهیدان بسیجی، فرا رسیدن چهل و چهارمین سالروز تأسیس "سازمان بسیج مستضعفین و ارتش ۲۰میلیونی" را به اقشار مختلف ملت ایران به‌ویژه فرمانده دانشمند و عالی‌قدر کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و آحاد فرماندهان، مسئولین و بسیجیان صادق، مخلص، شجاع و فعال در این سازمان؛ تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و با قدردانی و سپاس از مجاهدت‌های سرنوشت‌ساز آنان، دوام توفیق بسیج عزیز در راه تحقق ایران قوی را از درگاه خدای قادر متعال طلب می‌کنم.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها