جمیله کدیور:

طرح‌های پیشنهادی اخیر برای مقابله با «بدحجابی» جهت خدشه‌ وارد کردن به روند بهبود شرایط است

جمیله کدیور نوشت: مطرح شدن دوباره موضوع حجاب برای خشمگین‌سازی مردم و رو در رو قرار دادن آنها یا استمرار اختلالات اینترنتی و ایجاد التهاب در جامعه به منظور آن است که در روند مذاکرات و بهبود شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی ایران مجدد، خدشه و مشکل ایجاد کنند.

 طرح‌های پیشنهادی اخیر برای مقابله با «بدحجابی» جهت خدشه‌ وارد کردن به روند بهبود شرایط است
کد خبر: 602826
|
۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۲۰:۴۰:۴۹

جمیله کدیور طرح‌های پیشنهادی اخیر برای مقابله با «بدحجابی» و اختلالات اینترنتی را برای خدشه‌ وارد کردن به روند بهبود شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی ایران دانسته است.

به گزارش اطلاعات، جمیله کدیور نوشت: حال که قوه عاقله نظام در پی بهبود روابط خارجی و به تبع آن ایجاد تغییرات مثبت در اوضاع داخلی است و بعد از اقدام برای از سرگیری روابط با عربستان، فعالیت برای بهبود روابط با کشورهای دیگر سرلوحه عمل قرار گرفته، تلقی افکار عمومی این است که مطرح شدن دوباره موضوع حجاب و اقدامات و اظهارات نسنجیده برخی متولیان امر برای خشمگین‌سازی مردم و رو در رو قرار دادن آنها یا استمرار اختلالات اینترنتی و ایجاد التهاب در جامعه به منظور آن است که در روند مذاکرات و بهبود شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی ایران مجدد، خدشه و مشکل ایجاد کنند.

جمیله کدیور افزود: حال باید به انتظار نشست و دید در سال نو با عبرت از گذشته، اعتبار مخدوش‌شده ایران که به تدریج با برخی اقدامات در حال ترمیم است، بازسازی می‌شود؟ یا جریانی بدنام درصدد مسأله‌سازی مجدد برای کشور هم در داخل و هم در خارج کشور است؟ نظر به اتفاقات مهم سال آینده از جمله برگزاری دو انتخابات سرنوشت‌ساز، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، اعتبار و مشروعیت نظام در گرو اصلاحات جدی در زمینه‌های مختلف از جمله اصلاح رویکرد به روند انتخابات و بررسی صلاحیت‌ها و اقداماتی در جهت تنش‌زدایی و رفع التهابات در داخل کشور و تمکین و احترام به خواست‌های مردم برای جلب مشارکت و ترمیم اعتماد عمومی است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها