کد خبر: 593381
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۴ ۲۲:۰۶:۴۸
| |

مرور کوتاه اعتمادآنلاین بر خبرهای چهارم بهمن در چهاردقیقه

روز کنار گذاشته‌شده‌ها

اعتمادآنلاین مهم‌ترین خبرهای روز چهارم بهمن ۱۴۰۱ را برای‌تان مرور کرده است. به این خبرها می‌توان اعتماد کرد.

روز کنار گذاشته‌شده‌ها
کد خبر: 593381
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۴ ۲۲:۰۶:۴۸

مهم‌ترین خبرهای روز چهارم بهمن ۱۴۰۱ را برای‌تان مرور کرده است. به این خبرها می‌توان اعتماد کرد.

چندخبر از اعتراضات

خبرگزاری صداوسیما امروز مدعی شد آن‌که این رسانه «سرکرده گروه جوانان محلات تهران» خواند، رضا ارادتی، داماد عبدالکریم سروش، روشن‌فکر دینی سرشناس، است که هفته‌ها است در بازداشت به سر می‌برد.

از دانشگاه فردوسی مشهد خبر رسید، مهشید گوهری و تنی‌چند از استادان ادبیات این دانشکده، به‌سبب همراهی با دانشجویان معترض ماه‌های اخیر از حضور در کرسی تدریس دانشگاه کنار گذاشته شده‌اند.

از اهواز هم خبر رسید وریا غفوری، گوش راست تیم فولاد خوزستان، که به همراهی با اعتراض به وضع موجود شناخته می‌شود، از این تیم کنار گذاشته شده است.

از دوست شکایت به کجا بریم؟

دیروز، روز تحریم‌باران بود؛ اتحادیه اروپا، آمریکا و بریتانیا کوشیدند حلقه تحریم‌ها را تنگ‌تر کنند اما به‌جز این کشورها که «دشمن‌» خوانده می‌شوند، امروز مهراد عباد، عضو اتاق بازرگانی تهران، گفت: «دامنه تحریم‌ها به کشورهای دوست ما از جمله چین، امارات و عراق هم کشیده شده است و آن‌ها نیز از تحریم‌های آمریکایی تبعیت می‌کنند و ارتباط خود را با ایران از نظر تجاری محدود کرده‌اند.»
او افزوده: «ر حال حاضر، صادرات ایران به اروپا نیز به کمترین میزان رسیده که بخش اعظم آن به خصوص به شرق اروپا «با واسطه ترکیه انجام می‌شود.»

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها