حملات موشکی به اقلیم کردستان، تا خلع سلاح گروه‌های تروریستی ادامه خواهد داشت/ عمق 80 کیلومتری در اقلیم کردستان عراق را هدف قرار دادیم
کد خبر: 582379
۱۴۰۱/۰۸/۲۳ ۱۳:۱۴:۲۶

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدای سپاه:

حملات موشکی به اقلیم کردستان، تا خلع سلاح گروه‌های تروریستی ادامه خواهد داشت/ عمق 80 کیلومتری در اقلیم کردستان عراق را هدف قرار دادیم

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدای سپاه اعلام کرد که حملات به اقلیم کردستان عراق تا خلع سلاح گروه‌های تروریستی ادامه خواهد یافت.

سردار اصانلو، فرمانده قرارگاه حمزه نیروی زمینی سپاه با اشاره به هدف قرار دادن مقر گروهک‌های تروریستی در اقلیم کردستان عراق، اظهار کرد: هم با پهپادهای انتحاری، هم با پهپادهای رزمی و هم با موشک مقرهای گروهک‌های تجزیه‌طلب تروریستی را هدف قرار دادیم و دقیقاً همه اهدافی را که شناسایی کردیم مورد هدف قرار دادیم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: تعدادی از افراد این گروهک‌ها را در داخل در اغتشاشات اخیر، دستگیر کرده‌ایم و تعدادی از آنان اعتراف کرده‌اند که برای ایجاد اغتشاش، کشته‌سازی وارد ایران شدند و نیز از عوامل داخلی استفاده کرده‌اند.

فرمانده قرارگاه حمزه نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: تا زمانی که اقلیم کردستان یا دولت مرکزی عراق خواسته‌های جمهوری اسلامی مبنی بر خلع سلاح گروهک‌ها و اخراج آنان را عملی نکند همچنان این اقداماتمان ادامه می‌یابد.

وی ادامه داد: سپر انسانی که متاسفانه آنان از خانواده‌های خودشان و در مقرهای‌شان ساخته‌اند تا یک زمانی برای ما معنی دارد و مجبوریم مقرهایی که  حتی در کنار خانه‌های سازمانی ایجاد کرده‌اند را مورد هدف قرار دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 2 رای موافق و 6 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی