کد خبر: 664777
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۶ ۰۸:۲۵:۳۳
| |

قتل مرموز مرد موتورسوار؛ معمای تازه کارآگاهان جنایی

قتل مرد موتورسوار در اتوبان محلاتی با وارد کردن ضربات چوبه به سرش، شروع تحقیقات جنایی را رقم زد.

قتل مرموز مرد موتورسوار؛ معمای تازه کارآگاهان جنایی
کد خبر: 664777
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۶ ۰۸:۲۵:۳۳

قتل مرد موتورسوار در اتوبان محلاتی با وارد کردن ضربات چوبه به سرش، شروع تحقیقات جنایی را رقم زد و کشف راز قتل و دستگیری عامل یا عاملان جنایت در دستور کار بازپرس و تیم تحقیق قرار گرفت.

به گزارش سایت جنایی، کشف جسد مرد میانسالی که در اتوبان محلاتی افتاده بود صبح روز چهارم تیر ماه از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

پس از آن ماموران نزدیک‌ترین واحد گشت پلیس به عنوان اولین تیم تحقیق در محل حاضر شدند، در ادامه بازپرس محسن اختیاری که عهده‌دار شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران است، در جریان ماجرا قرار گرفت.  پس از آن تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی همراه بازپرس ویژه قتل و کارشناسان پزشکی قانونی و ماموران تشخیص هویت پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند. آنها جسد مرد 60 ساله‌ای را کنار موتورسیکلتش مشاهده کردند که براثر اصابت جسم سخت به سرش به قتل رسیده بود.

در بررسی‌های اولیه وقوع حادثه تصادف به عنوان فرضیه‌ای محتمل مطرح شد، اما با توجه به سالم بودن موتورسیکلت متوفی و اظهارات شهود مبنی بر درگیری مرد میانسال و ضرب و جرح او با ضربه چوب، فرضیه وقوع قتل برای تیم جنایی پررنگ شد.

همچنین در حین تحقیقات میدانی در صحنه جرم، هویت متوفی  از روی کارت شناسایی که همراهش بود بدست آمد و خانواده‌اش هم مورد تحقیق  کردند. اعضای خانواده او گفتند متوفی قرار بود برای انجام کاری بیرون برود، اما دیگر برنگشت و از او خبر نداشتند تا اینکه با تماس پلیس متوجه مرگش شدند.

در ادامه تحقیقات میدانی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اتوبان محلاتی هویت عامل یا عاملان این حادثه را شناسایی کنند و سپس اقدامات لازم برای دستگیری انجام شود.

همچنین به دستور بازپرس اختیاری، جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ همچنان ادامه دارد تا با جمع بندی گفته‌های راننده‌های عبوری که موضوع را به پلیس خبر داده‌اند، نتایج بدست آمده از تصاویر دوربین‌های مداربسته و نتیجه کالبدشکافی را حل کنند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها