کد خبر: 664528
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۴ ۰۸:۳۸:۴۴
| |

کیفرخواست علیه مردی که نامزدش را شب ولنتاین در شرق تهران کشت

مرد جوان در شب ولنتاین در جنایتی هولناک نامزدش را با ضربات چاقو به قتل رساند و خودزنی کرد، اما زنده ماند.

کیفرخواست علیه مردی که نامزدش را شب ولنتاین در شرق تهران کشت
کد خبر: 664528
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۴ ۰۸:۳۸:۴۴

پرونده مردی که در شب ولنتاین در جنایتی هولناک نامزدش را با ضربات چاقو به قتل رسانده و خودزنی کرده بود، درحالی‌که خود جان سالم به در برده است، با صدور کیفرخواست به دادگاه فرستاده شد.

به گزارش همشهری، شامگاه 25بهمن‌ماه1402 تیم بررسی صحنه پلیس آگاهی راهی صحنه یک قتل در حوالی پل استخر واقع در شرق تهران شد. آنها در محل با یک پراید سفیدرنگ مواجه شدند که روی صندلی شاگرد جسد زنی ۲۲ساله قرار داشت که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود. همچنین روی صندلی مجاور مردی ۲۶ساله قرار داشت که او نیز با ضربات چاقو به‌شدت مجروح شده، اما هنوز زنده بود. در این شرایط وی به بیمارستان منتقل و تحقیقات دراین‌باره آغاز شد.

برادر مقتول که پلیس و اورژانس را خبر کرده بود، دراین‌باره به مأموران گفت:‌ مقتول دخترخاله‌ام و نامزد برادرم بود. آنها حدود 6سال بود که نامزد کرده بودند و قصد داشتند با یکدیگر ازدواج کنند؛ اما با هم دچار اختلاف شده بودند. او ادامه داد:‌ آنها قصد داشتند به مناسبت ولنتاین به رستوران بروند؛ اما برادرم تماس گرفت و درحالی که به‌سختی حرف می‌زد، گفت کمک لازم دارم. او آدرس را فرستاد و وقتی به آنجا رسیدم با این صحنه مواجه شدم.

بررسی صحنه جنایت نشان می‌داد که مرد جوان ابتدا با ضربات چاقو نامزدش را به قتل رسانده و در ادامه خودزنی کرده است. هرچند او دچار جراحت‌های شدیدی شده بود، درنهایت با تلاش کادر درمان از مرگ نجات یافت. در این شرایط بود که وی بازداشت شد و انگیزه‌اش از ارتکاب این جنایت را برملا کرد.

او گفت: 6سال قبل به خواستگاری دخترخاله‌ام رفتم و با یکدیگر نامزد شدیم. نامزدم برادری داشت که از خودش بزرگ‌تر بود. خانواده آنها می‌گفتند که باید ابتدا برادرش ازدواج کند و بعد ما مراسم عروسی‌مان را برپا کنیم؛ اما پسرخاله‌ام تن به ازدواج نمی‌داد. چند مرتبه تلاش کردیم جشن‌مان را برگزار کنیم، اما هربار عروسی عقب می‌افتاد تا اینکه با یکدیگر دچار اختلاف شدیم. من هم که از این ماجرا عصبانی بودم، آن شب تصمیم گرفتم به‌طور جدی با نامزدم صحبت کنم. قبل از آن یک چاقو خریدم و سر قرار رفتم. وقتی او سوار ماشین شد حرف‌هایم را شروع کردم؛ اما او گفت باید جدا شویم. ۶ سال عمرم را پای او گذاشته بودم و شنیدن این جمله خیلی برایم سخت بود. چاقو را برداشتم و 2ضربه به او زدم و درنهایت خودزنی کردم؛ اما او جانش را از دست داد و من زنده ماندم.

به‌دنبال اعترافات متهم او صحنه جنایت را بازسازی کرد و چند روز قبل با تکمیل تحقیقات پرونده این جنایت با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و قرار است متهم به‌زودی در دادگاه محاکمه شود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها