کد خبر: 664522
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۴ ۰۸:۲۵:۵۱
| |

قاتل جوان 18ساله: مقتول را نمی‌شناختم

مردی که پسری 18 ساله را به قتل رسانده است، صحنه جنایت را بازسازی کرد.

قاتل جوان 18ساله: مقتول را نمی‌شناختم
کد خبر: 664522
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۴ ۰۸:۲۵:۵۱

مرد 39 ساله ای که در پی خشمی خون آلود، جوان 18ساله ای را با ضربه کارد به قتل رسانده بود،در بازسازی صحنه جنایت گفت:هیچ آشنایی با مقتول نداشتم و او را نمی شناختم!

به گزارش روزنامه خراسان، ماجرای این جنایت وحشتناک بیست وششم فروردین سال1402 هنگامی در یک مجتمع مسکونی رقم خورد که دختر بچه ای سوار بر دوچرخه به بازی کودکانه در صحن حیاط یک مجتمع مسکونی مشغول شد در همین حال جوان پرایدسواری نیز در حالی از کنار دخترک دوچرخه سوار عبور کرد که دختربچه تعادلش را از دست داد وبه زمین افتاد.«محمد»پدر دخترک که شاهد این صحنه بود با خشم وعصبانیت به سوی راننده پراید رفت و به او اعتراض کرد.

 طولی نکشید که این مشاجره به نزاعی وحشتناک انجامید اما با دخالت همسایگان خشم و عصبانیت آنان فروکش کرد و زمینه های آشتی فراهم شد اما ناگهان زنی که از بستگان نزدیک جوان پرایدسوار بود با برادرش تماس گرفت و او را از نزاع درون مجتمع مسکونی مطلع کرد. دقایقی بعد و درحالی که هنوز شعله های این درگیری به طور کامل خاموش نشده بود،چند جوان دیگر سوار بر خودرو وارد مجتمع شدند وبه طرف«محمد»(مرد39ساله)رفتند.

او نیز با تصور این که طرف مقابل عده کشی کرده است چاقو را بیرون کشید و تیغه آن را بر سینه جوان 18ساله ای فرود آورد که به سمت او در حرکت بود.

 لحظاتی بعد با انتقال پیکر خون آلود این جوان به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد،اقدامات درمانی برای نجات وی آغاز شد اما تلاش کادر درمانی به نتیجه نرسید و این جوان که «محمدجواد»نام داشت براثر عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد.

با اعلام مرگ جوان مذکور در مرکز درمانی،مراتب به قاضی ویژه قتل عمد اعلام شد وبدین ترتیب با حضور قاضی «محمود عارفی راد» در صحنه حادثه دامنه تحقیقات به بولوار بهمن منطقه خواجه ربیع کشید اما مشخص شد که متهم به قتل از محل گریخته است. از سوی دیگر بررسی های میدانی قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی وانقلاب مشهد بیانگر آن بود که جوان 18ساله از 2 روز قبل در فروشگاه مردی مشغول به کار شده است که زن جوان با وی تماس گرفته و ماجرای نزاع را اطلاع داده بود.

از سوی دیگر با مرگ این جوان بی گناه ،تحقیقات گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی برای دستگیری متهم به قتل ادامه داشت تا این که وی فروردین گذشته خود را تسلیم قانون کرد و مدعی شد رضایت خانواده مقتول را نیز دریافت کرده است . در عین حال با دستور قاضی عارفی راد وی جزئیات این حادثه وحشتناک را مقابل دوربین قوه قضاییه تشریح کرد. او به قاضی ویژه قتل عمد مشهد گفت:وقتی چند نفر به همراه آن جوان (مقتول) از خودرو پیاده شدند و به طرف من هجوم آوردند ،در یک لحظه ترسیدم و چاقو کشیدم که ناگهان «محمدجواد»خودش را جلو انداخت و چاقو به قفسه سینه اش اصابت کرد.وی ادامه داد: چاقو را به صورت کلنگی زدم و بعد هم آن را هنگام فرار در بیرون از مجتمع انداختم.

همزمان با پایان بازسازی صحنه قتل ،متهم این پرونده جنایی به زندان منتقل شد تا دیگر مراحل دادرسی در این‌باره طی شود .

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها