کد خبر: 664514
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۴ ۰۸:۱۵:۳۰
| |

زورگیری به تلافی شنیدن جواب رد در خواستگاری

جوانی که از پدر دختر مورد علاقه‌اش زورگیری کرده بود، دستگیر شد.

زورگیری به تلافی شنیدن جواب رد در خواستگاری
کد خبر: 664514
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۴ ۰۸:۱۵:۳۰

جوانی که مدعی است به خاطر شنیدن جواب رد از پدر دختر مورد علاقه‌اش خلافکار و معتاد شده است پس از زورگیری از مردی که او را عامل وضع نابسامان خود می‌داند شناسایی و دستگیر شد.ه

به گزارش سایت جنایی، مرد میانسالی چند روز قبل نزد پلیس رفت و از سرقت گوشی تلفن همراهش خبر داد و درخواست ثبت شکایت خود را مطرح کرد.

شاکی زمانی که مقابل افسر پرونده نشست، گفت: دیروز از محل کارم به سمت خانه می‌رفتم که دو مرد جوان در حالی که سوار موتورسیکلتی بودند مقابلم توقف کردند. یکی از آنها که ماسک به صورت داشت از موتورسیکلت پیاده شد و با چاقویی که دستش بود تهدیدم کرد تا گوشی تلفنم را به او بدهم. صدای پسر جوان برایم آشنا بود و زمانی که نگاهی به صورتش کردم او را شناختم، او خواستگار دخترم بود و بابک نام داشت و من با ازدواج او و دخترم مخالفت کرده بودم. بابک با نگاهی پر از تمسخر و کینه به من گفت نتیجه پاسخ منفی دادن، خراب کردن یک زندگی همین است. تو زندگیم را نابود کردی برای اینکه می‌خواستی دامادی باکلاس داشته باشی. حالا من دزد سر گردنه شده‌ام و به آدم‌ها رحم نمی‌کنم برای اینکه تو به خاطر بی‌پولی اجازه ندادی با دخترت ازدواج کنم. بعد از گفتن این حرف‌ها گوشیم را گرفت و سوار موتورسیکلت شد و فرار کرد.

او ادامه داد: بابک خواستگار سابق دخترم بود که به خاطر بیکاری و بی‌پولی با ازدواجش مخالفت کرده بودم. نمی‌دانم حرف‌هایش درست بود یا نه اگر واقعیت باشد او سرقت‌های دیگری هم مرتکب شده است. بابک مرا تهدید کرد که از هویتش به پلیس حرفی نزنم اما می دانستم که اگر سکوت کنم باز هم سراغم می‌آید و از طرفی نگران بودم او سرقت‌های دیگری هم مرتکب شده باشد.

با طرح این شکایت، مشخصات بابک و تصویرش بدست آمد، پس از آن کارآگاهان سراغ پرونده‌هایی رفتند که سرقت‌های مشابه در آن مطرح شده بود. کارآگاهان در بازبینی دوربین‌های مداربسته محل سرقت‌ها، تصاویر سارقان را بدست آورده بودند و زمانی که تصاویر را با تصویر بابک مطابقت دادند، مشخص شد سرقت‌های دیگری علاوه بر سرقت از پدر دختر مورد علاقه‌اش توسط بابک و همدستش انجام شده است.

با شناسایی هویت متهم اصلی گوشی‌قاپی‌های سریالی، کارآگاهان پس از هماهنگی‌های قضایی بابک را در خانه‌اش دستگیر کردند.

بابک ابتدا منکر سرقت‌ها بود اما زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شد به گوشی‌قاپی‌های متعدد با همدستی فردی به نام فرزاد اعتراف کرد. پس از آن کاراگاهان موفق به دستگیری فرزاد شد. متهمان به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت در اختیار اداره آگاهی قرار گرفته تا جزییات سرقت‌های آنها مشخص شود.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها