کد خبر: 662559
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۷ ۱۳:۵۷:۴۱
| |

دستگیری مردی که دختر جوان را اغفال کرد

مردی که دختری جوان را به بهانه ازدواج فریب داده بود، دستگیر شد.

دستگیری مردی که دختر جوان را اغفال کرد
کد خبر: 662559
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۷ ۱۳:۵۷:۴۱

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت عامل اغفال دختر جوان در غرب تهران، خبر داد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سردار علی ولیپور گودرزی توضیح داد: زن جوانی چندی قبل به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به  کارآگاهان گفت، دخترم به بهانه خرید از یک کتاب‌فروشی چند روز پیش خانه بیرون رفت اما دیگر بازنگشت و تلفن همراهش خاموش است.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده، تیمی از کارآگاهان راهی محل مورد نظر شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند، دختر جوان به کتاب‌فروشی  مراجعه  نکرده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه فقدانی متوجه شدند، دختر گمشده توسط یک مرد میانسال با وعده ازدواج اغفال شده و از خانه  فرار کرده است. همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های علمی مقصد فرار آنها  را در شرق  تهران شناسایی کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام ‌بعدی با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی  طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری متهم  شدند که در ادامه نیز دختر جوان  پیدا شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان  مبنی بر فرار از خانه به قصد ازدواج اعتراف کرد.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس قرار گرفت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها