کد خبر: 661978
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۲ ۰۸:۳۴:۳۰
| |

سرقت 19 هزار دلاری خانم دکتر در بیمارستانی در مشهد

پزشک متخصص یکی از بیمارستان های مشهد راز سرقت 19هزار دلاری را فاش کرد.

سرقت 19 هزار دلاری خانم دکتر در بیمارستانی در مشهد
کد خبر: 661978
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۲ ۰۸:۳۴:۳۰

پزشک متخصص یکی از بیمارستان های مشهد که طعمه خود را به مرکز درمانی کشانده و برای دستبرد به کیف ارزهای دیجیتالی وی ماجرای تکان دهنده ای را رقم زده بود در حالی مقابل میز عدالت ایستاد که راز سرقت 19هزار دلاری فاش شد.

به گزارش روزنامه خراسان ،پرونده این حادثه وحشتناک هنگامی در دادسرای عمومی وانقلاب مشهد گشوده شد که شب پنجم اردیبهشت زنگ تلفن پلیس110 به صدا درآمد و خبری تکان دهنده در بی سیم ها پیچید.

مرد جوان مدعی بود در یکی از بیمارستان های مشهد با تزریق دارو بیهوش شده ویکی از پزشکان متخصص، 19 هزار دلار ارز دیجیتالی وی را از طریق گوشی تلفن همراهش سرقت کرده است.

با اعلام این خبر،بلافاصله گروهی از نیروهای گشت انتظامی ،عازم بزرگراهی در جنوب مشهد شدند و مهر تایید بر درستی این خبر هولناک زدند! بررسی های پلیس با توجه به ادعاهای جوان 30 ساله نشان داد:«م-ح»(شاکی) به دنبال اختلافات خانوادگی و مالی،فریب نقشه ای شیطانی و خطرناک را خورده و در یکی از بیمارستان های مشهد ،هدف سرقت قرارگرفته است.

با توجه به اهمیت و حساسیت ماجرا که به یکی از پزشکان متخصص مراکز درمانی مشهد گره خورده بود،این پرونده با دستور مقامات قضایی به شعبه 204 دادسرای عمومی و انقلاب ارسال شد تا واکاوی و ریشه یابی ماجرا به یکی از قضات باتجربه سپرده شود.

این گونه بود که با دستور مقام قضایی پزشک زن ،دستگیر شد و ساعتی بعد مقابل میز عدالت ایستاد و راه انکار را در پیش گرفت.

در همین حال شاکی پرونده درباره چگونگی این ماجرای رمزآلود گفت:من بیماری میگرن دارم و دچار سردردهای وحشتناکی می شوم تا حدی که تاب و توانم را از دست می دهم به همین دلیل همواره در جست و جوی راهی برای درمان بودم که از این وضعیت نجات یابم تا این که مدتی قبل یکی از بستگانم که به عنوان پزشک متخصص در بیمارستان مشغول فعالیت است به من پیام داد که داروی کمیاب میگرن را پیدا کرده ام. او با پیام و تماس های مختلف این موضوع را پیگیری کرد تا سردردهایم با تزریق آن دارو،روند بهبودی را طی کند!

من هم که نمی دانستم چه نقشه ای در پس این ماجرا نهفته است،به طرف بیمارستان تخصصی به راه افتادم وشب هنگام وارد مرکز درمانی شدم. در این هنگام خانم دکتر به سراغم آمد و با همدستی فرددیگری که همراه وی بود، دارویی را به من تزریق کرد که اول گیج شدم و دیگر چیزی نفهمیدم وقتی به خود آمدم،دکتر گوشی تلفنم را داد و من دقایقی بعد متوجه سرقت بیش از 19هزار دلار ارز دیجیتالی شدم . این بود که به درگیری با خانم دکتر و همدست او پرداختم و ازآن ها خواستم دراین باره توضیح دهند اما خانم دکتر برای جلوگیری از آبروریزی مرا سوار خودروی شخصی خودش کرد و برای آن که دیگر کارکنان و همکارانش در جریان این حادثه تلخ و هولناک قرار نگیرند مرا از بیمارستان خارج کرد و به سمت بزرگراه جنوب شهر به راه افتاد و اما هنوز هوشیاری کامل خودم را به دست نیاورده بودم که مرا در نزدیکی منزلمان رها کرد. من هم در همان دقایق اولیه بامداد(30دقیقه بامداد)با یکی از تاکسی های اینترنتی تماس گرفتم و خودم را به منزل رساندم وسپس ماجرا را برای برادرم بازگو کردم و با همراهی او به کلانتری رفتم و از خانم دکتر شکایت کردم چراکه او بعد از بیهوشی من،تصویر چهره ام را با گوشی تلفن اسکن کرده و از این طریق بیش از 19 هزار دلار را از کیف دیجیتالی به حساب خودش واریز کرده است.

درهمین حال پزشک مذکور که با دستورات ویژه قضایی و توسط عوامل انتظامی بازداشت شده بود،به انکار سرقت 19هزار دلاری پرداخت وگفت:اگرچه من با شاکی که از بستگانم است اختلاف دارم اما او خودش به بیمارستان آمد و طلبی را که داشتم به من پرداخت کرد. به همین دلیل ادعاهای او درباره تزریق دارو را قبول ندارم.

از سوی دیگر قاضی شعبه204 دادسرای عمومی وانقلاب مشهد دستور داد تا زوایا و ابعاد مختلف این ماجرای تکان دهنده با بررسی دوربین های مداربسته و همچنین رصدهای اطلاعاتی مورد بررسی دقیق قرارگیرد. طولی نکشید که اسناد و مدارکی حیرت انگیز با بهره گیری از راهنمایی های مقام قضایی به دست آمد که بر این رخداد وحشتناک مهر تایید می زد . به همین دلیل خانم دکتر متخصص با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شد تا این پرونده شوک آور مراحل دادرسی را طی کند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها