کد خبر: 661506
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۷ ۱۲:۰۸:۱۳
| |

دستگیری دزد حرفه‌ای خانه‌ها در تعقیب و گریز پلیسی

از متهم یک قبضه سلاح سرد، اسپر اشک‌آور، چندین عدد دسته کلید و ابزار و ادوات سرقت کشف شد. پس از انتقال متهم به کلانتری و انجام بررسی‌های بیشتر مشخص شد او از سارقان باسابقه منزل است.

دستگیری دزد حرفه‌ای خانه‌ها در تعقیب و گریز پلیسی
کد خبر: 661506
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۷ ۱۲:۰۸:۱۳

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار منازل در محدوده میدان گلها خبر داد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سرهنگ علی قاسم‌پور گفت: در راستای اجرای طرح پیشگیری و دستگیری سارق مسلح منزل طی گشت‌زنی‌های مداوم، عوامل کلانتری 125 یوسف‌آباد در میدان  گلها  یک دستگاه موتورسیکلت را با پلاک مخدوش به همراه راکب و ترک‌نشین که ماسک به چهره داشتند، مشاهده کردند. این افراد به طرز مشکوکی در حال پرسه‌زنی و زاغ‌زنی منازل بودند.

وی افزود: متهمان به محض اینکه متوجه حضور ماموران پلیس شدند به سرعت متواری شدند. ماموران دستور ایست را صادر کردند که ترک‌نشین موتورسیکلت بدون توجه به دستورات پلیسی به فرار با پای پیاده ادامه داد. راکب موتورسیکلت نیز به همراه موتورسیکلت متواری شد. مامورانپس از مدتی تعقیب و گریز و با استفاده از قانون به کارگیری سلاح، موفق به متوقف کردن و دستگیری ترک‌نشین شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: از متهم یک قبضه سلاح سرد، اسپر اشک‌آور، چندین عدد دسته کلید و ابزار و ادوات سرقت کشف شد. پس از انتقال متهم به کلانتری و انجام بررسی‌های بیشتر مشخص شد او از سارقان باسابقه منزل است. این متهم به 10 فقره سرقت اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها