کد خبر: 661442
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۷ ۰۸:۵۴:۲۱
| |

۳ قاتل فراری به تله افتادند

افراد دستگیر شده در بازجویی‌ها باوجود انکارهای اولیه در نهایت به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را از این اقدام اختلافات ملکی با افراد مقتول عنوان کردند.

۳ قاتل فراری به تله افتادند
کد خبر: 661442
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۷ ۰۸:۵۴:۲۱

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری سه قاتل که پس از ارتکاب قتل متواری شده بودند، خبر داد.

سرهنگ علی کرمی در این خصوص اظهار داشت: پس از وقوع سه مورد درگیری منجر به تیراندازی و قتل در حوزه کلانتری‌های ۱۷ بعثت و ۱۸ سجادیه کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه هر سه قاتل متواری در شهرهای کرمانشاه و هرسین شدند.

سرهنگ کرمی یادآوری کرد: با شناسایی مخفیگاه قاتلان متواری، هماهنگی‌های لازم با مراجع قضائی به عمل آمد و کاراگاهان طی عملیات‌هایی جداگانه موفق به دستگیری این افراد شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با اشاره به انتقال متهمان به پلیس، یادآوری کرد: افراد دستگیر شده در بازجویی‌ها باوجود انکارهای اولیه در نهایت به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را از این اقدام اختلافات ملکی با افراد مقتول عنوان کردند.

وی در پایان با اشاره به کشف سه قبضه اسلحه از قاتلان دستگیر شده، گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها