کد خبر: 661363
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۶ ۱۱:۱۸:۱۰
| |

دستگیری قاتلی که مرد میانسال را مقابل چشم فرزندش کشت

ماموران، متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند و مرد جوان در همان بازجویی‌های اولیه به ارتکاب جنایت در محله تهرانسر اعتراف کرد.

دستگیری قاتلی که مرد میانسال را مقابل چشم فرزندش کشت
کد خبر: 661363
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۶ ۱۱:۱۸:۱۰

پسر جوانی که در تهرانسر، مردی را مقابل چشمان دخترش به قتل رسانده بود، قبل از اینکه از کشور خارج شود، دستگیر شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سردار  علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت در این‌باره گفت: دوازدهم بهمن‌ سال گذشته، کارکنان انتظامات بیمارستان فیاض‌بخش از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

وی افزود: به‌دنبال اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مردی حدوداً 44ساله را مشاهده کردند که براثر جسم نوک‌تیز به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مقتول در جریان درگیری با 2 نفر در یکی از خیابان‌های محله تهرانسر قربانی جنایت شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همسر سابق مقتول که شاهد جنایت بود در جریان تحقیقات گفت، با مقتول و دختر 14ساله‌مان داخل خودروی پژو206 در خیابان تهرانسر بودیم که ناگهان همسر سابقم با 2 نفر از سرنشینان یک ماشین پژوپارس به‌خاطر توقف نامتعارف درگیر شد و  در جریان این نزاع به قتل رسید و2 مرد جوان پس از ارتکاب جنایت، سریع متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: طولی نکشید که کارآگاهان پای در خیابان موردنظر گذاشتند و با بازبینی دوربین‌های مداربسته، هویت صاحب پلاک خودروی پژوپارس را شناسایی کردند. او در جریان تحقیقات مدعی شد که زمان حادثه خودروی موردنظر دست پسرش بوده و از وقوع قتل بی‌خبر است.

سردار گودرزی گفت: به این ترتیب پسر جوان نیز هدف بازجویی‌ قرار گرفت و ضمن اعتراف به شرکت در درگیری مرگبار گفت، روز حادثه با یکی از دوستانم به ‌نام نیما با ماشین پژوپارس پدرم در محله تهرانسر می‌گشتیم اما ناگهان وسط خیابان توقف کردیم. مقتول به‌همراه خانواده خود که سوار بر خودروی پژو206 بود به‌قصد اعتراض، فحاشی کرد و مشاجره‌ای بین ما شکل گرفت. در این میان نیما از ماشین پیاده و با مرد جوان در خیابان درگیر شد و او را به قتل رساند. پس از ارتکاب جنایت قبل از اینکه پلیس از راه برسد، فرار کردیم و از آن به بعد دیگر خبری از دوستم ندارم.

وی افزود: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اظهارات مهم، اقدامات اطلاعاتی گسترده و شبانه‌روزی را کلید زدند که در این شاخه از تحقیقات مشخص شد مرد جنایتکار پس از ارتکاب جرم به یکی از روستاهای اسفراین واقع در استان خراسان شمالی رفته است و قصد دارد به‌صورت قاچاق، کشور را برای همیشه ترک کند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ  خاطرنشان کرد: اقدامات پلیسی ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان جنایی بی‌درنگ راهی اسفراین شدند و پس از تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس، متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند و مرد جوان در همان بازجویی‌های اولیه به ارتکاب جنایت در محله تهرانسر اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، متهم برای سیر مراحل قانونی پرونده به زندان اعزام شد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها