کد خبر: 661293
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۵ ۱۵:۱۵:۳۱
| |

دستگیری زورگیران شهرری با شلیک تیر هوایی

ماموران پس از تعقیب و مراقبت در نهایت با استفاده از قانون بکارگیری سلاح و شلیک تیر هوایی موفق به متوقف کردن موتورسیکلت زورگیران و دستگیری هر2 سارق شدند.

دستگیری زورگیران شهرری با شلیک تیر هوایی
کد خبر: 661293
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۵ ۱۵:۱۵:۳۱

2سارق که از افراد در محدوده شهرری با تهدید سلاح سرد زورگیری می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش اعتمادآنلاین، سرهنگ محمد قاسم طرهانی، فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در پی وقوع چند فقره زورگیری در شهرری، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار تیم عملیات و عوامل گشت کلانتری 131شهرری قرار گرفت.

وی افزود: در بامداد سوم خرداد ماه ماموران با پوشش‌دهی انتظامی نقاط جرم‌خیز یک دستگاه موتورسیکلت دو ترک را درحال زورگیری از شهروندان مشاهده و سریع برای دستگیری متهمان اقدام کردند؛ اما سارقان به محض مشاهده پلیس از محل متواری شدند و عملیات تعقیب و گریز آغاز شد.

این مقام انتظامی در ادامه  گفت: ماموران پس از طی مسافتی تعقیب و مراقبت در نهایت با استفاده از قانون بکارگیری سلاح و شلیک تیر هوایی موفق به متوقف کردن موتورسیکلت و دستگیری هر2 سارق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در تحقیقات انجام شده متهمان باوجود انکارهای اولیه در مواجهه با مالباختگان توسط 7شاکی شناسایی شدند.

سرهنگ طرهانی با اشاره به شیوه و شگرد سارقان که اقدام به سرقت اموال باارزش می‌کردند، از شهروندان درخواست کرد: به منظور تامین امنیت جانی و مالی خود از نگهداری و حمل پول نقد و یا اموال باارزش همراه خود، خودداری کنند و در صورت مجبور بودن به حمل و نگهداری پول نقد یا اموال باارزش، آنهارا در معرض دید دیگران نگذارند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها