کد خبر: 661232
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۵ ۰۸:۳۷:۴۸
| |

راننده تاکسی قاتل سریالی دختران بود

​راز قتل 4دختر جوان در یکی از شهرهای اوگاندا با دستگیری یک راننده تاکسی فاش شد.

راننده تاکسی قاتل سریالی دختران بود
کد خبر: 661232
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۵ ۰۸:۳۷:۴۸

اسرار قتل 4دختر جوان در یکی از شهرهای اوگاندا با دستگیری یک راننده تاکسی فاش شد. این مرد اعتراف کرده که با کمک همدستانش، دختران را می‌ربودند و پس از اجرای نقشه شوم‌شان آنها را به قتل می‌رساندند.

به گزارش همشهری به نقل از رسانه‌های آفریقایی، چند ‌ماه پیش، پلیس در جریان کشف جسد دختری جوان در شهر روکیگا در اوگاندا قرار گرفت. بررسی‌های اولیه از این حکایت داشت که دختر جوان ابتدا مورد تجاوز قرار گرفته و پس از سرقت اموالش، خفه شده است. در ادامه معلوم شد که این دختر چند روز پیش از خانه خارج و ناپدید بود و خانواده‌اش پلیس را در جریان ناپدید شدن او قرار داده بودند.

در تحقیقات بعدی پلیس معلوم شد که مقتول آخرین بار پس از خروج از خانه سوار بر یک تاکسی تلفنی شده بود. درحالی‌که تحقیقات برای شناسایی راننده تاکسی آغاز شده بود، اجساد 3دختر دیگر نیز در نقاط مختلف شهر و حتی در بیرون شهر در میان بوته‌ها کشف شد. بررسی‌ها نشان می‌داد که همگی آنها مورد تجاوز قرار گرفته و سپس کشته شده‌اند.

پلیس که مطمئن بود تمامی قتل‌ها به هم ارتباط دارند، تحقیقات خود را ادامه داد و توانست رد یک راننده تاکسی را در این جنایات پیدا کند. این مرد 32ساله که کایزاک نیاگابا نام دارد و راننده تاکسی تلفنی است از طریق ردیابی گوشی موبایل یکی از قربانیان به نام ناسالی جنینا، شناسایی ‌ و در مخفیگاهش از سوی پلیس بازداشت شد.

در بازجویی‌ها، پلیس متوجه شد که او با چند نفر از دوستانش باندی تشکیل داده بودند و دختران جوان را سوار تاکسی می‌کردند و در بین راه آنها را می‌ربودند. آنها طعمه‌هایشان را به مناطق خلوت و حاشیه شهر می‌بردند و به آنها تجاوز می‌‌کردند و با کشیدن پلاستیک بر سرشان آنها را خفه می‌کردند. اعضای این باند سپس اموال قیمتی قربانیان را سرقت و اجساد را در گوشه‌ای از شهر و یا در بین بوته‌ها رها می‌کردند.

با دستگیری کایزاک و اعتراف او به قتل 4دختر، تحقیقات برای دستگیری سایر اعضای باند و شناسایی قربانیان دیگر ادامه دارد.‌

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها