کد خبر: 659794
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۱ ۱۲:۲۶:۳۵
| |

سارقان بدشانس با خودروی سرقتی به کانال آب افتادند و دستگیر شدند

سارقان با خودروی سرقتی کوئیک به داخل کانال آب سقوط کردند و گرفتار شدند.

سارقان بدشانس با خودروی سرقتی به کانال آب افتادند و دستگیر شدند
کد خبر: 659794
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۱ ۱۲:۲۶:۳۵

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: مأموران کلانتری ۱۶ این فرماندهی ۲ سارق داخل خودرو که در داخل کانال آب گرفتار شده بودند را دستگیر کردند.

به گزارش مهر، سرهنگ مرتضی هادیان اظهار کرد: در راستای طرح ارتقا امنیت اجتماعی، مأموران کلانتری ۱۶ فرماندهی انتظامی شهرستان فلاورجان حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی مشاهده کردند یک دستگاه خودرو سواری کوئیک به داخل کانال آب سقوط کرده که سریعاً برای نجات نفرات داخل خودرو وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از این که خودرو به همراه راننده و سرنشین آن به صورت سالم توسط مأموران واحد گشت و کمک اهالی و نیروهای امدادی از داخل کانال آب خارج شدند، مأموران متوجه وجود ۲۴ قبضه انواع سلاح سرد قمه و چاقو، مقادیری انواع مواد مخدر و تعدادی مدارک شناسایی و کارت بانکی داخل خودرو شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: مأموران در بررسی‌های انجام شده دریافتند مدارک کشف شده داخل خودرو سرقتی بوده که بلافاصله نسبت به دستگیری راننده و سرنشین خودرو و انتقال آنها به مقر انتظامی اقدام کردند.

وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات اولیه به یک فقره سرقت داخل خودرو در شهر اصفهان اعتراف که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها