کد خبر: 657746
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۱ ۱۰:۴۰:۳۶
| |

کشف 2 کیلوگرم کوکائین در عملیات گاندو

متهم از اراذل و اوباش تهران است و با نام مستعار، در امر تهیه مواد مخدر کوکائین از غرب کشور و توزیع آن در شهر تهران، فعالیت می‌کرد.

کشف 2 کیلوگرم کوکائین در عملیات گاندو
کد خبر: 657746
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۱ ۱۰:۴۰:۳۶

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از دستگیری یکی از سرکردگان تبلیغ و فروش کوکائین از طریق فضای مجازی در شهر تهران، طی عملیات ضربتی موسوم به عملیات گاندو خبر داد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سردار ایرج کاکاوند با اشاره به شناسایی و دستگیری عامل اصلی تبلیغ و فروش کوکائین در شهر تهران، اظهار داشت: در راستای مبارزه بی‌امان با خرید و فروش مواد مخدر در بستر فضای مجازی، بر اساس رصدهای انجام شده در شبکه‌های اجتماعی، پیج اینستاگرامی به آدرس معلوم، که کاربر آن اقدام به فعالیت گسترده مجرمانه در زمینه تبلیغ و فروش کوکائین می‌کرد، مورد شناسایی قرار گرفت.

سردار کاکاوند اضافه کرد: به لحاظ حساسیت و وسعت اقدامات مجرمانه کاربر موصوف، پس از شناسایی هویت واقعی وی توسط مرکز اطلاعات فضای مجازی این پلیس، مشخص شد وی از اراذل و اوباش تهران بوده و با نام مستعار، در امر تهیه مواد مخدر کوکائین از غرب کشور و توزیع آن در شهر تهران، فعالیت می‌کند.

این مقام کرد انتظامی خاطرنشان کرد: با اشراف اطلاعاتی کامل بر فعالیت مجرمانه این سرکرده، محل سکونت، پاتوق و محل دپوی مواد مخدر در شرق شهر تهران مورد شناسایی قرار گرفت؛ لذا پس از انجام هماهنگی با مراجع قضائی و پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب، در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موسوم به "عملیات گاندو"، نامبرده دستگیر و در مواجهه با متهم قریب به 2 کیلوگرم کوکائین جاساز شده و 2 قبضه سلاح کلت کمری به همراه 12 عدد فشنگ جنگی، از او کشف و  پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قانونی قرار گرفت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها