کد خبر: 657700
|
۱۴۰۳/۰۱/۳۱ ۲۳:۳۰:۵۲
| |

قتل پسر جوان؛ ضربه اشتباه دوست صمیمی یا حمله خونین مهاجم فراری؟

پلیس به دنبال قتل پسری 17 ساله مشغول تحقیق درباره این موضوع است که این نوجوان به دست مهاجم فراری کشته شده یا با ضربه اشتباهی دوست خودش از پا درآمده است.

قتل پسر جوان؛ ضربه اشتباه دوست صمیمی یا حمله خونین مهاجم فراری؟
کد خبر: 657700
|
۱۴۰۳/۰۱/۳۱ ۲۳:۳۰:۵۲

تحقیقات جنایی در مورد نحوه مرگ پسر 17 ساله‌ای که در جنوب غرب تهران کشته شده است آغاز شد تا مشخص شود کدام یک از دو نفری که در درگیری حضور داشتند ضربه مرگبار را زده‌اند.

به گزارش سایت جنایی، قتل پسر 17 ساله زمانی اتفاق افتاد که با دوستش در یکی از خیابان‌های جنوب غرب تهران با مرد جوانی درگیر شدند. این درگیری پس از اصابت چاقو به گردن پسر نوجوان به فوت او منجر شد.

پس از آن بازپرس سالار صنعتگر از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران که در روز پنجشنبه مسئولیت کشیک قتل پایتخت را برعهده داشت از سوی مأموران پلیس در جریان قتل قرار گرفت. سپس بازپرس جنایی دستورات لازم برای شروع تحقیات پرونده از جمله حضور تیم‌های تحقیق جنایی، پزشکی قانونی، اداره تشخیص هویت و اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ را صادر کرد.

با شروع تحقیقات جنایی از سوی مأموران پلیس آگاهی، برخی شاهدان گفتند که دیده‌اند در این دعوا مردی جوان با دو پسر درگیر شد و با شدت گرفتن درگیری چاقویی به گردن پسر 17 ساله اصابت و فرد مهاجم نیز فرار کرد.

در عین حال برخی از شاهدان نیز گفتند پسر 17 ساله با ضربه چاقوی دوست خودش مجروح شد. بر اساس گفته این گروه از شاهدان به نظر می‌رسد دوست قربانی قصد داشت به طرف مقابل ضربه‌ای بزند اما به اشتباه ضربه به دوست خودش خورد.

دوست مقتول در بازجویی‌ها ضربه زدن به دوستنش را رد کرد و به کارآگاهان گفت: ما با آن مرد فراری اختلاف و درگیری داشتیم و زمان حادثه ناگهان سر راهش قرار گرفتیم. او چاقو داشت و با ما درگیر شد و دوستم را زخمی کرد که ما او را به بیمارستان بردیم و آنجا فوت شد.

در حال حاضر تحقیقات در مورد گفته‌های هر دو دسته شاهدان و همچین ادعای دوست مقتول ادامه دارد و مرد فراری هم تحت تعقیب پلیس قرار گرفته است. این در حالی است که بررسی‌های بعدی نشان داد احتمال قتل از سوی ضارب فراری که تحت تعقیب انتظامی و قضایی قرار گرفته بیشتر است.

در بخش دیگری از تحقیقات، پیکر پسر نوجوان به پزشکی قانونی انتقال یافت تا معاینات کارشناسان پزشکی قانونی نیز انجام و ضمیمه پرونده شود. گروهی از مأموران اداره دهم هم مأموریت یافتند مرد تحت تعقیب را دستگیر کنند تا در کشف حقیقت گام دیگری برداشته شود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • ناشناس ارسالی در
    شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

    این چه عکسی است که انتخاب کردید؟ خود این عکس ایجاد خشونت می کند. لطفا در انتخاب عکسها دقت کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها