کد خبر: 654460
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۳ ۰۸:۰۶:۳۲
| |

جزییات قتل نوجوان 14ساله در دفاع از پدر

پسر 14 ساله هنگام دفاع از پدرش هدف ضربه قمه اشرار قرار گرفت و کشته شد.

جزییات قتل نوجوان 14ساله در دفاع از پدر
کد خبر: 654460
|
۱۴۰۲/۱۲/۲۳ ۰۸:۰۶:۳۲

وقتی اشرار قمه به‌دست به مردی در شهرستان خرمدره حمله کردند، پسر 14ساله او برای دفاع از پدر از ماشین پیاده شد اما با ضربه قمه اشرار به قتل رسید.

به گزارش همشهری، این حادثه 20اسفندماه در خیابان مینو مارت شهرستان خرمدره در استان زنجان رخ داد. به‌گفته شاهدان، آن روز پسر 14ساله‌ای به نام ایلیا به همراه پدرش سوار ماشین در حال عبور از خیابان بودند که خودرویی سد راه آنها شد. چند جوان درحالی‌که قمه در دست داشتند پس از پیاده شدن از ماشین بنا به دلایلی نامعلوم به پدر ایلیا حمله کردند که در این هنگام ایلیای 14ساله از ماشین پیاده شد تا به کمک پدرش برود. او قصد دفاع از پدرش در برابر اشرار را داشت که در این هنگام یکی از آنها با قمه ضربه‌ای به پسربچه زد و او نقش زمین شد. اشرار قمه به‌دست پس از این ماجرا سوار خودروی خود شده به سرعت محل را ترک کردند. با فرار آنها، مردم به کمک ایلیا و پدرش شتافتند و همزمان پلیس را خبر کردند. به‌گفته سرهنگ علیرضا مقدم، فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره، با گزارش ماجرا به پلیس، بلافاصله مأموران واحد گشت خودرویی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور مأموران در محل، معلوم شد که 2 مصدوم حادثه به بیمارستان منتقل شده‌اند که در ادامه خبر فوت نوجوان 14ساله (یکی از مصدومان) به پلیس گزارش شد.

سرهنگ مقدم افزود: کارآگاهان پس از حضور در محل قتل و تحقیق از شاهدان و بررسی دوربین‌های مداربسته به نخستین سرنخ‌ها از عاملان این درگیری خونین دست یافتند و در کمتر از 2 ساعت هویت 6نفر آنها را شناسایی و همگی را در مخفیگاهشان دستگیر کردند. فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره گفت: همچنین 3 دستگاه خودروی سواری متعلق به دستگیر‌شدگان و آلت قتل نیز کشف شد و پرونده برای تحقیقات بیشتر و مشخص شدن انگیزه جنایت در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها