کد خبر: 653335
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ ۱۹:۳۰:۰۹
| |

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

مرد کارتن‌خواب فندک خواست، او را کشتم

مردی که متهم به قتل یک کارتن‌خواب ناشناس است، پای میز محاکمه رفت.

مرد کارتن‌خواب فندک خواست، او را کشتم
کد خبر: 653335
|
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ ۱۹:۳۰:۰۹

پرونده قتل مرد کارتن‌خواب که با ضربه چاقو کشته شده‌ است در حالی رسیدگی شد که اولیای‌ دم شناسایی نشدند.

به گزارش اعتمادآنلاین، متهم پرونده بازداشت شده‌؛ اما با گذشت دو سال از قتل مرد کارتن‌خواب هیچ‌کس برای تحویل گرفتن جسد او نرفته و اولیای‌ دم شناسایی نشده‌اند.

خبر درگیری مرگبار بین دو مرد جوان در منطقه‌ای در جنوب تهران دو سال قبل به ماموران اعلام شد. پلیس به محل رفت و ضارب را که مردی به نام جعفر بود بازداشت کرد. جسد مقتول نیز به پزشکی قانونی منتقل شد. کسانی که مقتول را می‌شناختند به پلیس گفتند او را خسرو صدا می‌زدند اما نمی‌دانند خانواده‌ای دارد یا نه.

یکی از افرادی که مقتول را می‌شناخت گفت: مقتول جوانی حدوداً 35 ساله و معتاد بود. او کارتن‌خواب بود و در همین منطقه در خیابان زندگی می‌کرد.

جعفر، متهم پرونده، نیز در بازجویی‌ها گفت: من اصلاً این جوان را نمی‌شناختم و نمی‌دانم چرا او را کشتم. او جلویم را گرفت و فندک خواست. من عصبانی شدم و او را با چاقو زدم.

تلاش دوساله ماموران برای شناسایی خانواده مقتول به جایی نرسید. به این ترتیب پرونده با درخواست قصاص از سوی رئیس قوه قضائیه به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

در جلسه دادگاه بعد از اینکه درخواست رئیس قوه قضائیه مبنی بر قصاص خوانده شد، متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: اتهام قتل را قبول دارم؛ اما اصلاً قصد کشتن نداشتم. مدت‌ها بود داروی اعصاب مصرف می‌کردم اما خسته شدم و دارو را کنار گذاشتم. روز حادثه برای خرید میوه از خانه بیرون رفتم. چاقو هم برداشتم که همان‌جا میوه را پوست بکنم و بخورم. خیلی عصبانی بودم. نمی‌دانم چرا این‌طور بودم. مرد کارتن‌خواب جلویم را گرفت و گفت فندک می‌خواهد. گفتم برو، من فندک ندارم. اعصاب هم ندارم. پایپ را بالا گرفت که به من حمله کند. من هم چند ضربه چاقو به او زدم.

متهم ادامه داد: من اصلاً او را نمی‌شناختم و نمی‌دام چرا او را زدم.

بعداز گفته‌های متهم، قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها