کد خبر: 652901
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۸ ۱۰:۵۹:۱۹
| |

انهدام باند سارقان خشن با 50 فقره زورگیری

متهمان در جریان تحقیقات به 50 فقره سرقت زورگیری از شهروندان در خیابان‌های تهران اعتراف و مالباختگان در مواجه حضوری آنها را به عنوان سارق اموال خود شناسایی کردند.

انهدام باند سارقان خشن با 50 فقره زورگیری
کد خبر: 652901
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۸ ۱۰:۵۹:۱۹

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 5 سارق جوان و اعتراف متهمان به 50 فقره زورگیری خبر داد و گفت: مالخر اموال مسروقه شناسایی و 50 دستگاه تلفن از مخفیگاه وی کشف شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سردار  علی ولیپور گودرزی گفت: با وقوع زورگیری‌های سریالی از شهروندان با استفاده از سلاح سرد در شرق تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند و در بررسی‌ها متوجه شدند سرقت‌ها توسط 5 مرد سابقه‌دار صورت گرفته است. آنها با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و بازبینی‌های دوربین مداربسته اطراف صحنه جرم هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند آنها دست به سرقت‌های زیادی زده‌اند.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از دریافت این سرنخ مهم با  اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهمان را در یکی از محله‌های تهران شناسایی و پس از  هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی آنها را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: متهمان در جریان تحقیقات به 50 فقره  سرقت زورگیری از شهروندان در خیابان‌های تهران اعتراف و مالباختگان در مواجه حضوری آنها را به عنوان سارق اموال خود شناسایی کردند.

سردار علی ولیپور گورزی با بیان اینکه مالخر این پرونده نیز دستگیر و 50 دستگاه تلفن همراه به سرقت رفته نیز کشف شده است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر مال باختگان دیگر در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها