کد خبر: 646927
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ۰۷:۵۳:۵۲
| |

پلیس در تعقیب شکارچی کودکان؛ این زن را شناسایی کنید

زن سارق کودکان را همراه خود به یکی، دو کوچه آنطرف‌تر می‌برد و در محلی خلوت طلاهای آنها را سرقت می‌کرد و کودکان را درحالی‌که گریه می‌کردند همانجا رها کرده و متواری می‌شد.

پلیس در تعقیب شکارچی کودکان؛ این زن را شناسایی کنید
کد خبر: 646927
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ۰۷:۵۳:۵۲

پلیس آگاهی شرق استان تهران در تعقیب زنی میانسال است که با فریب کودکان، طلاهای آنها را به سرقت می‌برد.

به گزارش همشهری، سرقت‌های این زن که حدود 40 تا 45ساله است از 6ماه پیش شروع شد. این زن با حضور در بافت‌های قدیمی شهرهای ورامین، قرچک و پاکدشت، دختربچه‌هایی که گوشواره یا گردنبند و النگو داشتند و سرگرم بازی در کوچه بودند را شناسایی می‌کرد و بعد به بهانه اینکه قصد دارد برایش خوراکی بخرد از آنها می‌خواهند همراهش بروند. زن سارق کودکان را همراه خود به یکی، دو کوچه آنطرف‌تر می‌برد و در محلی خلوت طلاهای آنها را سرقت می‌کرد و کودکان را درحالی‌که گریه می‌کردند همانجا رها کرده و متواری می‌شد.

با شکایت والدین دختربچه‌هایی که قربانی این زن شده بودند، تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی شرق استان تهران برای شناسایی و دستگیری زن سارق شروع شد. بررسی‌ها نشان می‌داد که این زن در اکثر سرقت‌هایش برای اینکه شناسایی نشود چهره خود را می‌پوشاند اما در یکی از سرقت‌ها، فراموش کرده بود که چهره‌اش را بپوشاند و دوربین‌های مداربسته تصویر چهره او را

ضبط کرده بودند. با به‌دست آمدن این سرنخ‌، تحقیقات برای شناسایی وی آغاز شد اما به‌رغم بررسی‌های گسترده، هویت او شناسایی نشد.

در شرایطی که تا‌کنون 8شاکی علیه این زن شکایت کرده‌اند، بازپرس شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب ورامین، مجوز انتشار عکس بدون پوشش چهره او را صادر کرده و از کسانی که وی را می‌شناسند و از مخفیگاهش خبر دارند خواسته است اطلاعات خود را از طریق شماره تماس۰۲۱۳۶۲۴۹۵۱۲ در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی شرق استان تهران قرار دهند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها