کد خبر: 636497
|
۱۴۰۲/۰۷/۲۴ ۱۶:۰۰:۰۰
| |

سایت جنایی منتشر کرد:

گام‌های جدید کارآگاهان جنایی برای رازگشایی از قتل داریوش مهرجویی و همسرش

تحقیق از هفت مظنون در پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش و یافته‌های دیگر، سرنخ‌هایی را در اختیار پلیس قرار داده است.

گام‌های جدید کارآگاهان جنایی برای رازگشایی از قتل داریوش مهرجویی و همسرش
کد خبر: 636497
|
۱۴۰۲/۰۷/۲۴ ۱۶:۰۰:۰۰

پلیس در تحقیقات گسترده خود به اطلاعاتی دست یافته که آنها را به عاملان قتل داریوش مهرجویی و همسرش نزدیک کرده است.

به گزارش سایت جنایی، تیم ویژه‌ای از کارآگاهان زبده از تهران و کرج به صورت گروهی درباره پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر تحقیق می‌کنند و دادستانی کل کشور نیز بر این پرونده نظارت دارد. همچنین یک تیم از کارشناسان زبده از همان ساعات اولیه به دستور دادستان کل کشور در کرج مستقر شدند. این تیم سرنخ‌های مهم و تازه‌ای به دست آورده‌اند که آنها را به رازگشایی از این جنایت امیدوارتر کرده است.

اطلاعات به‌دست‌آمده نشان می‌دهد نقطه‌زنی خطوط موبایل در منطقه انجام گرفته و سگ‌های پلیس رد خون را پیدا کرده‌اند و کارآگاهان را به سرنخ‌های مهمی رسانده است. این در حالی است که دوربین‌های مداربسته که از باغ همسایه به دست پلیس رسیده نیز در دست آنالیز است.

این در حالی است که سخنگوی پلیس نیز اعلام کرد تعداد بازداشتی‌ها در قتل داریوش مهرجویی و همسرش به هفت تن رسیده و دستگیری عاملان اصلی قتل قریب‌الوقوع است.

در حال حاضر خانه داریوش مهرجویی از سوی مقامات قضایی پلمب شده و کسی بدون اجازه قضایی اجازه ورود به آن را ندارد. همچنین همه نشانه‌ها و ردهای باقی‌مانده از صحنه جمع‌آوری شده است. وضعیت شهرک کاملاً حفاظت‌شده است و به‌جز ساکنان و کسانی که مقامات قضایی اجازه ورود می‌دهند، فرد دیگری اجازه ورود ندارد.

همچنین گفته می‌شود خانواده داریوش مهرجویی در شوک شدیدی به سر می‌برند. دختر کوچکش مونا که اجساد پدر و مادرش را کشف کرده به‌شدت شوکه است و وضعیت روحی بسیار بدی دارد. فرزندان دیگر مهرجویی نیز حال خوبی ندارند و به گفته وکیل خانواده در شوک هستند.

بر اساس شنیده‌های خبرنگار جنایی، داریوش مهرجویی وصیت‌نامه‌ای دارد که نزد یکی از معتمدین اوست و این موضوع به اطلاع خانواده مهرجویی رسیده است.

هفت مظنون در این پرونده بازجویی شده‌اند و بر اساس گفته پلیس اطلاعات مهمی از آنها به دست آمده است. یکی از این مظنونان فردی است که در نبود داریوش مهرجویی و خانواده از باغ آنها مراقبت می‌کرد و خانواده مهرجویی با او به اختلاف برخورده بودند.

داریوش مهرجویی و همسر و دخترش در باغی در زیبادشت زندگی می‌کردند، جایی که قتل اتفاق افتاده است. بر اساس گفته یکی از نزدیکان داریوش مهرجویی، آنها از وکیل خود خواسته بودند که در تهران برایشان خانه‌ای اجاره کند و قرار بود این اتفاق در همین هفته بیفتد که متاسفانه دو روز بعد از این تصمیم آنها به قتل رسیدند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها