خواسته‌های غیراخلاقی از دختر جوان بعد از اغفال اینستاگرامی

دخر جوان گفت: مدتی بعد از دسوتی با مرد جوان درخواست‌های غیراخلاقی و نامتعارف او شروع شد و تهدید می‌کرد اگر به او پول ندهم تصاویرم را علاوه بر صفحه خودم در کل اینستاگرام پخش می‌کند.

خواسته‌های غیراخلاقی از دختر جوان بعد از اغفال اینستاگرامی
کد خبر: 625479
|
۱۴۰۲/۰۵/۱۰ ۱۱:۵۹:۱۴

مردی که از طریق اینستاگرام دختری را اغفال کرده و با تهدید درخواست‌های غیراهلاقی از او دست دستگیر شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، دختری جوانی چند روز قبل به پلیس فتا پایتخت رفت و مدعی شد فردی ناشناس در فضای مجازی با اغفال وی اقدام به اخاذی از او کرده است.

این دختر گفت: در شبکه اجتماعی اینستاگرام با شخصی بسیار خوش‌صحبت و به ظاهر محترم آشنا شدم و روز به روز ارتباط ما با یکدیگر نزدیک‌تر شد تا جایی که این فرد کاملا اعتماد من را جلب کرد و کاملا مطابق مرد رویاهایم بود. من علاوه بر رمز اکانت اینستاگرامم، تصاویر خصوصی‌ام را نیز برایش فرستادم. بعد از گذشت مدتی درخواست‌های غیراخلاقی و نامتعارف وی شروع شد و تهدید می‌کرد اگر به او پول ندهم تصاویرم را علاوه بر صفحه خودم در کل اینستاگرام پخش می‌کند.

کارشناسان پلیس فتا بعد از دریافت این شکایت اقدامات خود را آغاز کردند و پس از بررسی همه جوانب پرونده و بهره‌گیری از روش‌های علمی و تخصصی سایبری موفق شدند مجرم را در فضای مجازی شناسایی کنند. با تحقیقات گسترده در فضای مجازی ضمن به دست آوردن اطلاعات هویتی متهم پس از تشریفات قضایی مجرم را در یکی از مناطق غربی تهران بزرگ دستگیر و به همراه ادله دیجیتال به پلیس فتا منتقل کردند.

متهم پس از حضور در پلیس فتا تهران بزرگ هرگونه جرمی را رد می‌کرد اما پس از روبه رویی با شاکی لب به اعتراف گشود و اظهار کرد صرفا با انگیزه کسب مال دست به این اقدام زدم و از عمل خود پشیمان هستم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها