کد خبر: 591033
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۱ ۰۹:۴۶:۰۱
| |

دستگیری زنی که لایوهای غیراخلاقی منتشر می‌کرد

با انجام تحقیقات پلیسی، گرداننده صفحه دستگیر و مشخص شد این زن با همکاری چند فرد از استان‌های مختلف اقدام به این فعالیت مجرمانه می‌کرده است.

دستگیری زنی که لایوهای غیراخلاقی منتشر می‌کرد
کد خبر: 591033
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۱ ۰۹:۴۶:۰۱

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی از شناسایی و دستگیری شخصی در شهرستان فاروج که با راه‌اندازی صفحه‌ای  در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به انتشار محتوای نامتعارف در لایو‌ اینستاگرام می‌کرد، خبر داد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سرهنگ یوسف شاکری گفت: در پی رصد فضای مجازی در شبکه اجتماعی اینستاگرام فردی که در صفحه اینستاگرامی خود، اقدام به پخش زنده با موضوعات مجرمانه غیراخلاقی می‌کرد و دنبال‌کنندگان خود را به رفتار نامتعارف تشویق می‌کرد، مورد شناسایی قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی تخصصی کارشناسان سایبری، مشخص شد گرداننده صفحه مذکور، ساکن شهرستان فاروج بوده و به‌صورت زنده ، زمینه انحراف تعداد زیادی از کاربران اینترنتی را فراهم کرده بود؛ لذا باتوجه‌به حساسیت موضوع، شناسایی مالک صفحه مجرمانه، در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ شاکری ادامه داد: با انجام تحقیقات پلیسی، گرداننده صفحه دستگیر و مشخص شد این زن با همکاری چند فرد از سایر استان‌ها اقدام به این فعالیت مجرمانه می‌کرده است.

رئیس پلیس فتا خراسان شمالی خبر داد: شناسایی افراد دیگر دخیل در این فعالیت مجرمانه در دستور کار پلیس بوده و برابر قانون با مجرمان، برخورد قضایی خواهد شد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها