کد خبر: 590302
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۷ ۰۸:۳۰:۰۰
| |

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

تعرض به دختر دانشجو در باغ

دختر جوان در حالی مدعی تعرض است که متهم می‌گوید از مدتی قبل با این دختر در ارتباط بوده و مرتکب تجاوز به عنف نشده است.

تعرض به دختر دانشجو در باغ
کد خبر: 590302
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۷ ۰۸:۳۰:۰۰

دختر دانشجو که مدعی است از سوی پسری مورد آزار و اذیت قرار گرفته است به دادگاه شکایت برد.

به گزارش اعتمادآنلاین، دادگاه برای روشن شدن واقعیت، دستور بررسی پیامک‌های ارسال‌شده از سوی متهم و شاکی را صادر کرد.

یک ماه قبل دختر جوانی به پلیس شکایت کرد و مدعی شد پسری او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. او که هراسان بود به پلیس آگاهی رفت و از پسر جوانی به نام آرش شکایت کرد و گفت: من دانشجو هستم و مدتی است با پسر جوانی به نام عرفان آشنا شده‌ام و قصد ازدواج داشتیم. آخرین بار او مرا به باغی در غرب تهران دعوت کرد. دعوت او را پذیرفتم و به باغ رفتم. آنجا با آرش دوست عرفان روبه‌رو شدم. وقتی عرفان برای خرید از باغ بیرون رفته بود آرش مرا به گوشه‌ای از باغ برد و بدون توجه به التماس‌هایم مرا آزار داد. من از او شاکی هستم.

در حالی که پزشکی قانونی آزار و اذیت دختر جوان را تایید کرده بود آرش تحت تعقیب قرار گرفت و مشخص شد این مرد در یکی از شهرهای مرزی کشور است و قصد خروج از کشور دارد. به این ترتیب جلوی خروج آرش گرفته و بازداشت و به تهران منتقل شد.

دختر جوان در جلسه تحقیق، برای آرش اشد مجازات خواست و گفت: این پسر دوست عرفان بود اما به دوست خودش هم خیانت کرد و مرا آزار داد.

وقتی آرش در جایگاه ویژه ایستاد اتهام آزار و اذیت دختر جوان را نپذیرفت و گفت: قبول دارم آن روز به باغ رفته بودم و با نغمه رابطه برقرار کردم؛ اما قبل از این ماجرا ما با هم رابطه دوستانه داشتیم و پیامک‌هایی در این زمینه به یکدیگر ارسال کرده بودیم. تمام کسانی که آن شب در مهمانی بودند شاهد این ماجرا هستند. او حالا برای اخاذی از من چنین شکایتی را مطرح کرده و می‌خواهد مرا به دردسر بیندازد. او حتی به من اعتراض نکرد و خودش هم می‌دانست که به واسطه شغلم به خارج از کشور سفر می‌کنم. او برای بردن آبروی من چنین شکایتی مطرح کرده است.

با این ادعا قاضی دستور داد پیامک‌های ردوبدل‌شده بین دختر جوان و آرش بررسی شود.

پس از بررسی پیامک‌ها قضات درباره این پرونده حکم صادر می‌کنند.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها