کد خبر: 589667
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۲ ۱۰:۵۴:۳۷
| |

مرد خوش‌تیپ، کلاهبردار 40 میلیاردی بود

متهم هنگام پرداخت وجه کالاهایی که می‌خرید از فروشندگان می‌خواست خود شخصا از دستگاه پوز استفاده کند و در نهایت مبالغ کمتری را از ارزش کالا واریز می‌کرد.

مرد خوش‌تیپ، کلاهبردار 40 میلیاردی بود
کد خبر: 589667
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۲ ۱۰:۵۴:۳۷

فردی که بیشتر از 40 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، به تله افتاد.

به گزارش اعتماد آنلاین، در پی شکایت تعدادی از کسبه محل محدوده خیابان ولنجک  مبنی بر کلاهبرداری توسط فردی با ظاهری خوش‌تیپ بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری این محل قرار گرفت.

با تجمیع پرونده‌های مشابه و پالایش اطلاعات به دست آمده مشخص شد متهم با ظاهری فریبنده به واحدهای صنفی مراجعه و با چرب زبانی و جلب اعتماد مغازه‌داران کالای مورد نظر را خریداری می‌کند ولی هنگام پرداخت وجه کالا از متصدیان مغازه می‌خواهد خود شخصا از دستگاه پوز استفاده کند و در نهایت مبالغ کمتری را از ارزش  کالا واریز می‌کند.

در تحقیقات میدانی تصویری از متهم و مشخصات ظاهری وی به دست آمد و پس از آن گشت‌زنی‌های انتظامی ادامه داشت تا اینکه روز گذشته تیمی از ماموران کلانتری متهم را در مغازه‌ای مشاهده و در یک عملیات ضربتی وی را حین ارتکاب جرم دستگیر کردند.

کارشناسان ارزش اموال کلاهبرداری شده را بیش از 40 میلیارد ریال اعلام کردند و متهم برای سیر مراحل قانونی و اخذ دستور قضائی به دادسرا مربوط معرفی شد

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها