کد خبر: 659525
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۸ ۱۲:۰۷:۰۳
| |

اسرائیل رفح را بمباران کرد؛ 20 نفر شهید شدند

در بمباران یک منزل مسکونی در محله «الزهور» شهر رفح که به پناهگاه آوارگان شمال نوار غزه تبدیل شده بود،۲۰ نفر شهید شدند که بیشتر آن ها زن و کودک بودند. در میان شهدایی که تاکنون در این جنایت، اجسادشان به بیمارستان النجار رفح منتقل شده، جسد یک نوزاد نیز وجود دارد.

اسرائیل رفح را بمباران کرد؛ 20 نفر شهید شدند
کد خبر: 659525
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۸ ۱۲:۰۷:۰۳

بمباران یک منزل مسکونی و محل اسکان آوارگان در شهر رفح، ۲۰ شهید برجای گذاشت.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه المیادین، بمباران مناطق مختلف نوار غزه بویژه رفح و خان یونس در جنوب این منطقه ادامه دارد.

در بمباران یک منزل مسکونی در محله «الزهور» شهر رفح که به پناهگاه آوارگان شمال نوار غزه تبدیل شده بود،۲۰ نفر شهید شدند که بیشتر آن ها زن و کودک بودند.

در میان شهدایی که تاکنون در این جنایت، اجسادشان به بیمارستان النجار رفح منتقل شده، جسد یک نوزاد نیز وجود دارد.

جنگنده های رژیم صهیونیستی در چند ساعت گذشته، اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه را نیز بمباران کردند که در این حملات، یک منزل مسکونی به طور کامل تخریب شد و شماری از ساکنان آن شهید و زخمی شدند.

رژیم صهیونیستی که با هدف از بین بردن گروه‌های مقاومت فلسطین از جمله حماس و آزادی اسرای خود به غزه لشکرکشی کرده بود، بعد از هفته‌ها جنایت در این منطقه به اهداف خود نرسید و به مذاکره با مقاومت روی آورد.

زیاده خواهی تل آویو در برنامه تبادل اسرا موجب شکست مذاکرات و در نهایت از سرگیری جنایات رژیم صهیونیستی در غزه شد.

ارتش اشغالگر صهیونیستی صبح جمعه (دهم آذرماه) پس از پایان موعد آتش بس موقت در غزه، بمباران این باریکه را از سرگرفت و صدها فلسطینی را شهید کرد.

بر اساس آخرین بیانیه وزارت بهداشت فلسطین در غزه، آمار شهدای غزه طی ۶۶ روز تجاوز نظامیان رژیم صهیونیستی به ۱۸ هزار و ۲۰۵ نفر و شمار مجروحان این تجاوزها هم به ۴۹ هزار و ۶۴۵ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها