کد خبر: 656527
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۰ ۱۱:۳۳:۰۴
| |

عباسعلی کدخدایی عضو حقوقدان شورای نگهبان:

اسرائیل تا زمانی که پاسخ محکمی از سوی مسلمانان دریافت نکند دست از جنایت‌هایش برنمی‌دارد

یک عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: رژیم صهیونیستی و رژیم جعلی اشغالگر تا زمانی که یک پاسخ محکمی از سوی مسلمانان دریافت نکند، دست از این جنایت‌هایش برنخواهد داشت.

اسرائیل تا زمانی که پاسخ محکمی از سوی مسلمانان دریافت نکند دست از جنایت‌هایش برنمی‌دارد
کد خبر: 656527
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۰ ۱۱:۳۳:۰۴

عباسعلی کدخدایی عضو حقوقدان شورای نگهبان، درباره این‌که پس از حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق مطرح شد اسرائیل هرکاری می‌کند تا پای ایران را به جنگ بکشاند، چقدر نیاز است ایران قاطعانه پاسخ این رژیم را بدهد تا دیگر دست به چنین اقداماتی نزند، گفت: البته پاسخ‌های رسمی را مقامات رسمی کشور ان‌شاالله اعلام می‌کنند، اما آنچه که ما به عنوان یک شهروند می‌توانیم انتظار داشته باشیم این است که رژیم صهیونیستی و رژیم جعلی اشغالگر تا زمانی که یک پاسخ محکمی از سوی مسلمانان دریافت نکند، دست از این جنایت‌هایش برنخواهد داشت. 

به گزارش ایلنا، بخش هایی از گفت و گوی کدخدایی را در ادامه می خوانید:

 

  • شاهد بودیم طوفان الاقصی توانست یک گامی را در دفاع از مردم مظلوم غزه بردارد، قطعا همان طور که مقام معظم رهبری هم تاکید فرمودند جنایت‌هایی که رژیم صهیونیستی انجام می‌دهد بی‌پاسخ نخواهد نبود و امیدواریم پاسخ‌های محکمی دریافت کنند.
  • این جنایت‌ها از جهات اصول و قواعد حقوق بین‌الملل محکوم است و لازم است مقامات جمهوری اسلامی ایران همان طور که یک فعالیتی را شروع کرده‌اند، ان‌شاالله از طریق مجمامع بین‌المللی نسبت به محکومیت‌های جنایت‌هایی که این رژیم مرتکب شده‌ ان‌شاالله اقدام کنند.
  • کشورها بر اساس منافع ملی خودشان تعابیر و تفاسیری دارند اما آنچه که مردم در کشورهای مختلف معتقد هستند این است که جنایت‌های رژیم صهیونیستی نباید بدون پاسخ باشد.
  • این جنایت‌ها، جنایت‌هایی است که تاریخ شاهد آن نبوده است، جنایت‌های مختلفی که هر روز رژیم صهیونیستی دارد مرتکب می‌شود اعم از قتل عامل کودکان بدون پناه، جلوگیری از رساندن دارو و غذا به مردم و کودکان غزه بخشی از این جنایت‌ها است؛ روز قدس امسال نشان داد که همسبتگی مردم مسلمان و به تعبیر مقام معظم رهبری حتی مردم غیرمسلمان در کشورهای مختلف در مقابله با جنایت های رژیم صهیونیستی بالا است.
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها