کد خبر: 652744
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۷ ۲۰:۲۰:۰۲
| |

روسیه با تجاوز نظامی باعث و بانی کشتار وسیع چند صد هزار نفره در اوکراین شده است

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: روسیه با تجاوز نظامی به اوکراین، باعث و بانی یک کشتار وسیع چند صد هزار نفره و ویرانی شهرها و بی‌خانمان شدن جمع زیادی از مردم این کشور شده است.

روسیه با تجاوز نظامی باعث و بانی کشتار وسیع چند صد هزار نفره در اوکراین شده است
کد خبر: 652744
|
۱۴۰۲/۱۲/۰۷ ۲۰:۲۰:۰۲

روزنامه جمهوری اسلامی از تجاوز روسیه به اوکراین به شدت انتقاد کرده است. 

به گزارش جمهوری اسلامی، روسیه با تجاوز نظامی به اوکراین، باعث و بانی یک کشتار وسیع چند صد هزار نفره و ویرانی شهرها و بی‌خانمان شدن جمع زیادی از مردم این کشور شده است. بعضی از دولتمردان روسی در نهایت وقاحت سخن از تصاحب سرزمین‌های کشورهای دیگر می‌گویند و دیگران را به استفاده از بمب اتمی تهدید می‌کنند!

این روزنامه افزوده است: دولت‌های اروپائی و آمریکا نیز در این کارزار ضدانسانی درصدد جلب منافع خود هستند و به نگرانی‌های ملت‌ها که احتمال وقوع جنگ جهانی سوم را می‌دهند و بشریت را در خطر می‌بینند، هیچ اعتنائی نمی‌کنند. این بخش از دولت‌ها نیز در ظلمی که به انسان معاصر تحمیل شده است سهیم هستند همانطور که بخش دیگر یعنی دولت‌های ساکت و بی‌تفاوت نیز شریک این جرم‌ها هستند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • ناشناس ارسالی در
  دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲

  نیش عقرب نه از روی قرض است.بلکه به موجب مرض است خوی تجاوز گری روسیه تزاری ریشه درمرض استکه در خون تزار وجود دارد وازخوی تجاوز وکشتار انسان سیرنمیشود ازلحاظ خاک روسیه بیشترین مرغوبترین خاک جهانرا نسبت به جمعیت کشورش داراست حال تصور کنید اگر شوروی صابق براثرزیاده خواهی وآن 15کشور را ازدست نمیداد چکارمیکرد؟متمعنا بازهم چشمش به دنبال همان کشورهای استقلال یافته است وهروقت درتوانش باشد بایک بهانه به خاک آنهاهم تجاوزوتصاحب خواهدکرد

 • ناشناس ارسالی در
  سه‌شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲

  آن چندصدهزارنفره کشته شده ،نظامیانی هستندکه خونشان گردن زلنسگی است نه روسیه!!@.

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها