کد خبر: 644149
|
۱۴۰۲/۰۹/۲۰ ۱۴:۵۰:۰۳
| |

دفتر آیت‌الله سیستانی در لبنان تعطیل شد

دفتر آیت‌الله سید علی سیستانی در لبنان امروز (دوشنبه) بسته شد. طبق این گزارش، این تصمیم در راستای همبستگی با ملت فلسطین اتخاذ شده است.

دفتر آیت‌الله سیستانی در لبنان تعطیل شد
کد خبر: 644149
|
۱۴۰۲/۰۹/۲۰ ۱۴:۵۰:۰۳

منابع رسانه‌ای خبر دادند که دفتر آیت‌الله سید علی سیستانی در لبنان در همبستگی با ملت فلسطین تعطیل شد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری الفرات نیوز عراق اعلام کرد که دفتر آیت‌الله سید علی سیستانی در لبنان امروز (دوشنبه) بسته شد. طبق این گزارش، این تصمیم در راستای همبستگی با ملت فلسطین اتخاذ شده است.

مقاومت فلسطین به رهبری جنبش حماس، هفتم اکتبر (۱۵ مهر) عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» انجام داد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند. این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از یک وقفه یک هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر از سر گرفته شد.

اشرف القدره؛ سخنگوی وزارت بهداشت غزه عصر یکشنبه در شصت و پنجمین روز تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه اعلام کرد: شمار شهدای تجاوزات نوار غزه از هفتم اکتبر تاکنون به ۱۷ هزار و ۹۹۷ تن رسیده است.

 

 

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها